şükela:  tümü | bugün
  • yeni çıkan bir gözaltı kararı daha.

burdan yeni bir julian assange çıkar mı bilmem ama kendisi şu an konsolosluktan dışarıya çıkmıyormuş.

acaba büyüklerimiz bu olayı da vize kararı sonrası abd'ye karşı bir yaptırım olarak mı uyguladılar, bu da merak konusu.

kaynak
  • kaynak

dolar kuruna bir 10 kuruş daha ekleyin canlarım benim
  • krizi derinleştirecek gelişme.
  • bylock kullanmışsa, yani fetöcüyse gayet yerinde bir gözaltı kararıdır.

ulusal çıkarlarımız ön planda tutulmalı ve darbecilere/onlara göz yumanlara fırsat verilmemelidir.
  • ajan filmlerinden daha ileri bir olay..inanılmaz..gerçek hayat filmlerden daha ilginçbir hale döndü son 4 yıldır..
  • "bylock kullanmışsa, yani fetöcüyse" diyecek kadar hukuktan bîhaber insanların yaşadığı ülke için normal; hukuk ilkelerinin geçerli olduğu ülkeler için anormal durum.

"bylock kullanmışsa, yani fetöcüyse" diyen insan var yahu şu sözlükte.

bylock internet üzerinden satın alınıp indirilen bir app imiş.

ve bu ülke insanının beyni, ucuz politik hesaplarla öyle bir yıkandı ki, acaba ne saçmalıyorum diye bile düşünmeden "bylock kullanmışsa, yani fetöcüyse" diyen insanlarla doldu ortalık.

beyinler ütülendi çünkü. hiç kırışıklık kalmadı. dümdüz.

"darbe girişimine karışmışsa" demiyor bak... çünkü "suç"un tanımı o olmaktan çıkartılmış; bambaşka yerlere uçulmuş... birlikte aynı menzile yürünen gerici/üfürükçü yapılar için bir anda yeni isimler icat edilmiş, app'lar öcüleştirilmiş, ütü üzerine ütü yapılmış.

elin amerikalısı da soruyor tabii, "sen naaapıyon gardaşım?" diye.
  • azdan az çoktan çok, geri adım atmamalıyız..
  • ekşicilerin zoruna giden karar. halbuki abd çıkarları için çalışan herkes serbest bırakılmalı, dolar düşmeli.