• anası sikik orospu evlatlarının, sanki kur 1.90’lara geri düşmüş de millet ona yorum yapmıyormuş diye eleştirdiği günlük kur. ulan orospu çocuğu, kur 3.6’tan 3.8’e fırlamış iki saatte, millet herhalde konuşacak. anca ekşiciler şöyle böyle goygoyu yap amk, ama kendin de ekşi’de yazmaya da devam et tamam mı orospu çocuğu göt kılı? senin ananı kırk haramiler siksin amk ak iti.
  • son 15 yılın en yüksek zirvesini zaten gören dolar, yarın piyasaların açılışı ile birlikte daha da çok zirveyi görecektir.

artık başbakanlık önüne yazar kasa fırlatıp battık yeter artık diyenler şimdide sahneye çıkarlar.
  • 01.45 itibariyle şu durumda olan kur.
  • ulan 350 dolarım var heyecandan uyuyamıyorum allah milyon dolarları olanlara sabır versin.
  • bir referandum vardı hani evet çıkınca istikrara kavuşup ekonomimiz düzelecekti.
  • 3.90'dan 20.000 dolar almıştım 6 ay önce. hala tersteyim amına koyim nasıl bir gerizekalı isem.
  • (bkz: geziciler yüzünden 1.82'den 1.92'ye fırlayan dolar)

ortalığı birbirine katan dıları yükselttiniz diye ağlayan yalakalardan aynı senfoniyi bekliyoruz. yok ama ehonomi çoh iyi. dolar 2 katına saçmasapan politikalar ve çoğunluğu küresel olmayan sebeplerle uçmuş ama ehonomi çoh iyi...

82 ve 83'ü kerkük musul sanarken dolar veriyor 82-83'ü...
  • bir gece ansızın 3,82 - 3,83 olabilir mi diye düşündüren kurdur

ytd

bahçeli 5000 ülkücü kerkük’e hazır demişti. benim de 5000 arkadaşım dolar almak için sabırsızlanıyor. yarın görüşelim
  • sezer anayasa kitapçığını fırlattı, ondan bu kriz çıktı. tüh yanlış başlık.
  • aktrollerin yorum yapanlara kufurler etmeye basladigi kurdur.durum giderek ciddilesiyor sanirim.
hesabın var mı? giriş yap