şükela:  tümü | bugün
  • daha durun neler neler gelecek? a.b.d bittiniz olum siz!!

http://www.sozcu.com.tr/…ina-plakali-tepki-2042406/
  • biz niye böyleyiz ya diye düşündüren ambargodur.
  • bindiği aracın dodge ve chrysler ile bağını bilmeyen vatandaşın yaptığı eylem.
  • 90 senede arabayla ilgili tek üretebildiğimiz şey plaka olunca naapsın adamlar.

+1 yakın plakaları.
  • gözlerimi yaşartan ambargo oldu:) sonunda dış siyasette aktif hale geldik. bu karar amerikan ekonomisini sarsacak nitelikte. son on beş yılda nereden nereye geldiğimizin göstergesi. eski türkiye nerede şimdiki türkiye nerede. amerika'yı çok zor durumda bırakacak bu ambargoyla gururlanmamak elde değil:)
  • 11 milyar dolarlık boeing alınmasın mesela kıpsssssss
  • acaba fıkra falan mı canlandırıyoruz diye düşündürten ambargodur.

yani bu insanlar ne zaman çıkıp ulan en azından tekerlek yapıcam falan diyecek acaba ya?

çıkıp bi tanesinin temiz bi anadol bulup benim makam arabam budur demek aklına gelmiyor mu acaba?

3.40tan aldığı doları 3.65ten bozdurdu diye
    mercedesten bmwden aşağısına binmeyip yastık altındaki altının zekatından bahsetti diye kahraman olabilir mi birileri ya?

yani akp dünyasında herşey mümkün biliyorum da, gerçek hayatta nasıl acaba onu bilmiyorum
  • alman mallarını boykot için mercedes logosunu kapatmaktan sonra ve israil'i, parayla alınan coca colaları sokağa dökerek protesto etmekten sonra geliştirdiğimiz en üst düzey boykot stratejisi; abd'yi, abd plakalı araç kullanmayarak protesto etmek.

karşımızda hiçbir güç duramaz.
  • olum bak, bundan sonra size babayı satarız yoğurdu... ibineleeeeer. havanız kime lan?
  • cevap gene ülkenin yılmaz bekçisi mhp'den gelmiş. alperenler ve osmanlı ocakları ise ülkenin ahlakını kurtarmakla meşgul olduğundan bu seferlik pas geçmişlerdir. yoksa valla daha çok gülerdik.