• daha durun neler neler gelecek? a.b.d bittiniz olum siz!!

http://www.sozcu.com.tr/…ina-plakali-tepki-2042406/
  • biz niye böyleyiz ya diye düşündüren ambargodur.
  • bindiği aracın dodge ve chrysler ile bağını bilmeyen vatandaşın yaptığı eylem.
  • 90 senede arabayla ilgili tek üretebildiğimiz şey plaka olunca naapsın adamlar.

+1 yakın plakaları.
  • 11 milyar dolarlık boeing alınmasın mesela kıpsssssss
  • acaba fıkra falan mı canlandırıyoruz diye düşündürten ambargodur.

yani bu insanlar ne zaman çıkıp ulan en azından tekerlek yapıcam falan diyecek acaba ya?

çıkıp bi tanesinin temiz bi anadol bulup benim makam arabam budur demek aklına gelmiyor mu acaba?

3.40tan aldığı doları 3.65ten bozdurdu diye
    mercedesten bmwden aşağısına binmeyip yastık altındaki altının zekatından bahsetti diye kahraman olabilir mi birileri ya?

yani akp dünyasında herşey mümkün biliyorum da, gerçek hayatta nasıl acaba onu bilmiyorum
  • alman mallarını boykot için mercedes logosunu kapatmaktan sonra ve israil'i, parayla alınan coca colaları sokağa dökerek protesto etmekten sonra geliştirdiğimiz en üst düzey boykot stratejisi; abd'yi, abd plakalı araç kullanmayarak protesto etmek.

karşımızda hiçbir güç duramaz.
  • siyaset sahnesindeki beyincikleri örneklemesi açısından harika olmuş. maalesef bizi bunun gibi adamlar yönetiyor işte. adamda pırıl pırıl bir beyin var.
    hayır, protesto edeceğim diye hem komik duruma düşmüş hem de cebinden para vermiş. bi de akıl veriyor parası neyse verin siz de plakalarınızı değiştirin diye.*
  • amerikaya ihracat yapan firmaları kara kara düşündürecek,yeni bir ekonomik krize yol açacak ambargodur.
  • şu gerizekalıya birisi çıkıp fca gruptan bahsetsin bari. bindiği arabanın bağlarını öğrensin.
hesabın var mı? giriş yap