şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
 • yabancı kaynaklara göre türk askeri fıratın doğusuna giriş yapmış. mayın eşekleri fistanlarını hazırlasın, türk askeri geliyor!

  savaşa hayır diyen eşekseviciler de artık bilsin ki ortada bir savaş yok, ortada savaşılan bir devlet de yok, sadece devlet hayali gören eşekler var ve onları bu ıslak rüyalarından uyandirmaya gelen kahraman türk askeri! bu konjonktürde savaşa hayır demek vatan hainliği değildir de nedir?

  edit: heyecanla 10 ekim yazmışım, 9 ekim olarak düzeltilsin bir zahmet.

  edit-2: türk jetleri su an hevallere bomba yagidiyor, bizim çok muhterem barışsever! arkadaşlar ağlayabilirsiniz.

  edit-3: ahahahahahhahahah bazı eşekseverler gidin siz savaşın madem diyorlar, merak etmeyin tsk ihtiyaç halinde çağırırsa gideriz ülkemiz için çarpışırız, bence siz gidin çok sevdiğiniz hevallerle beraber etek giyip, barış halayı çekersiniz.

  ağlama heval ahahah

  bundan sonrası editsiz güncelleme şeklinde ilerleyecek.

  -kara harekatının akşam saatlerinde başlaması bekleniyor.

  -suriye'nin kuzeyindeki kamışlı'dan ypg/pkk'lı teröristlerce atılan 6 roket, nusaybin ilçe merkezindeki bazı noktalara isabet etti tık

  -türk savaş uçakları derbesiye'deki pkk noktalarını vuruyor.

  -@kindfool mahlaslı çaylak gönderdi, yunan medyası topçu birliklerinin koordinatlarını paylaşıyormuş, yunan yine bildiğimiz yunan tık

  -aa: türk savaş uçakları barış pınarı harekatında 30 kilometre derinliğe girdi. zannedersem ki operasyon 30 km ile sınırlı kalacak.

  -19:40 tel abyad ve resulayn bölgeleri topçu atışları ve çnra'lar ile aynı anda vuruluyor.

  -nato genel sekreteri stoltenberg: "türkiye'nin meşru güvenlik kaygıları var. korkunç terör saldırılarına maruz kaldı"

  -20:05 türk savaş uçakları kamışlı bölgesindeki pkk noktalarına hava harekatı düzenledi.

  -20:30 topçularımız haseke amadah bölgesinde bulunan pkk/ypg hedeflerini vuruyor

  -22:00 kara harekatı başladı. insallah tek bir askerimizin kılına bile zarar gelmez.

  10 ekim 2019
  -08:50 rasulayn'da topçu ateşi başladı. pkk/ypg hedefleri vuruluyordu or.

  -18:30 maalesef ilk şehit haberi geldi akçakale ve nusaybin’de ypg’nin havan topu sonrası 1 bebek 6 sivil şehit oldu. aşağılık bebek katilleri.

  -20:20 su an itibariyle 174 terörist eşek cennetine gönderildi.
 • (bkz: heval met your mother)

  üst edit: saat 16:00 itibariyle yüce türk ordusu harekata başladı. allah yardımcıları olsun aslanların. ayaklarına taş, gözlerine yaş değmesin. dualarımız onlarla. inşallah tek bir kez bile canımız yanmaz. ama sıra bize gelirse biz de canımızın kanımızın son damlasına kadar, teröristlerin hepsi temizlenene kadar mücadele edeceğiz. sonra birlikte gülüp eğleneceğiz, ağlayacağız, yeri gelecek kavga edeceğiz ama her zaman bir olacağız...

  dipnot: ingilizce anlamı konusunda uyaranlar oldu. sağolsunlar. ama zaten bu işin esprisi. yoksa bu cümleyi türkçeye çevirdiğimizde “yüce türk ordusu ananızı sikmeye geliyor amına kodumunun teröristleri” anlamı çıkıyor.

  dipnot 2: heval’den sonra virgül koyabilirdim ama o virgülü de götünüze sokmaya geliyoruz.

  dipnot 3: daha iki kelimeyi bir araya getiremeyen "tırrekler" özel mesaj yoluyla kudurmuş köpek gibi havlıyor ve biz çok eğleniyoruz kodumunun piçleri. havada, karada, denizda, dağda, çayırda, bayırda, her zaman ve her yerde size nefes aldırmayacağız. o bölmek istediğiniz toprak bütünlüğümüz hiç bozulmayacak. genişlemesi konusunda söz veremeyiz.* amerika itlerinize silah taşırken sesiniz çıkmıyordu. biz operasyona başlayınca havlamaya başladınız. mızıkçı mısınız amk? kurşun sıkarken iyi. ölürken ağlıyosunuz. var mı öyle? girecek mağara bile bulamayacaksınız. ibneler.*

  dipnot 4: sıkışınca barış çağrıları yapan şerefsizler var ya hani. bilirsiniz. çok iyi tanırsınız. hani bebek katili piçin heykelini dikeceğiz diye meydanlarda bağıran. söyleyin ona o heykeli de onun götüne sokucaz.

  dipnot 5: operasyon başladıktan sonra daha da kuduran piçler iyi dinleyin. klavye delikanlısı diyerek bizi buralardan uzaklaştırmak, meydanı boş bırakmamızı sağlamak istediğinizi anlayabiliyorum. ama sosyal platformlarda da size rahat yok. he diyosanız meydanlara çıkalım, yüreği yeteni bekleriz. ama sonra dağdaki itleriniz gibi ağlamak yok? bunun sözünü vermeniz gerek. gerçi sizin ağzınızdan söz çıkmaz, ağzınız da leş...

  dipnot 6: şuraya da bir adet heval ağlaması iliştirelim.* daha dur lan başlamadık ne bu korkaklık? şivan perwer - megriiii megriiiii* bakın bakın orospu çocuğuna bak. bizim devletimizi de onlar kurmuş. lan şerefsiz köpek biz tarih boyunca hiç devletsiz kalmamış bir milletiz. sen kimsin amk? arkanda amerika varken dikleniyordun. noldu şimdi? sesine sıçtığımının barzosu.
 • yarin baslamis harekat.
 • #96294957

  öncelikle "savaş iki devlet arasında olur" tamamen uydurma saçma sapan bir laftır. hadi öyle bile desek, kendi içerisinde bir anlam bütünlüğü yok çünkü hangi devlet kendi sınırları içerisindeki "terör örgütüne" operasyon yapmak için başka bir devletin ordusunu davetsiz kabul eder?

  bu bir savaştır ve hem sosyal hem ekonomik krizi derinleştirecektir. ortadoğu'ya barış, burada yaşlayan halklar abd-rusya'dan icazet alarak birbirlerini boğazlamaktan vazgeçtiği ölçüde gelebilir. bu gerçeklik türk-kürt-arap-sünni-şii herkes için geçerli.
 • abd 3 gündür kaçırabildiği kadar eşeği kaçırdı o bölgeden.

  gizli bi anlaşma oldu muhtemelen abd ile. abd girilmesine müsade edip askerlerini ordan çekme bahanesi ile 2 gün müddet istedi. maksat yetiştirdiği teröristleri oradan uzaklaştırmaktı.

  bizimkiler de muhtemelen bu gizli anlaşmaya tamam dedikten sonra piyasada olmayan bişeyi yapıp eşeklerin kaçablecekleri güzergahları (3 adet köprü başta olmak üzere) bombaladı.

  trump çıldırıp twitter'dan tehdide başladı. sonra ne oldu tahmin edilebilir değil.

  askerimizi allah korusun diyorum. mehmetçiğin her sıktığı bir eşek götüne girsin.
 • allah tırnağınıza taş değdirmesin, umarım suriye denen bok çukurundan zaiyatsız ve istediğimizi elde ederek çıkarız.
 • inşallah şehit ve gazimiz olmaz. yoksa tüm suriye bizim olmuş ne anlamı var...
 • daha başlamadı çok az daha sabır.

  başlasa duramazsınız.
 • tanım : güzel haberdir.

  af yok. dümdüz edin.

  hayırlara vesile olsun.