• bir adet terörist sevicinin ağlaması durumu. çözüm sürecinde gülüyordu oysa. tık

--- spoiler ---

perwer, yayınladığı videoda; "biz size ne yaptık, saldırıyorsunuz. sizin devletinizi kuran biziz. yazık değil mi ırkçılar, zalimler. direneceğiz, en son kalan kişiye kadar direneceğiz. kürdistan'ı size bırakmayacağız. " ifadelerini kullandı.

--- spoiler ---

instagram'dan attım zira haber sitelerine henüz düşmemiş bu durum.

not: ensonhaber bağlantı adresi kaldırıldı.

düzenleme: yeni bağlantı adresi
  • çözüm sürecinde aldatılan merkeplerden birisi.
  • - sizin devleti biz kurduk
    + yok ebenin amı
  • bir adet orospu çocuğu terörist beyanı.
  • ortada bir barış olması için ortak bir dil olması gerekir. ya da çıkar.

bu adam geldi türkiye'de şarkı söyledi. barış denen ddönemde.

şimdi gelmiş, cümle başı yalan söylüyor. pkk türkiye'ye saldırıyor. kürtlerin bugünkü varlıklarını sürdürdükleri yerlerin bazılarına osmanlı himayesi sebep, kürdistan dediği de suriye toprakları.

edit: ortak dil demişim diye yanlış anlamış olanlar olabilir. gerçi, o kadar da umursadıklarını sanmıyorum. ortak dil derken, birinin ak dediğine diğerinin kara dememesinden bahsediyorum. türkiye cumhuriyeti'ni kürtlerin kurduğunu iddia ederek türklere seslenen birisi ortak dil olmadığına işarettir.
  • hangi kürdistan diye sorulması ve ardından gülünmesi gereken terör sevicinin ağlamasıdır.
  • bu orospu çocuğunun elinden tutup pkk li itlere agita eşlik edenlerin allah belasini versin.onlara oy verenlerin de belasini versin. tanim: terörist sevici itin teki
  • ağladı ve oslo'daki evinden alisveriş için cıktı.
  • sorun şuradadır...

"sizin devletiniz" yıllardır bu bakış açısında bazı kürtler. değil abicim, bizim devletimiz değil, hem sizin hem bizim devletimiz, hepimizin devleti burası. lütfen bunun bilincine varın, bu ülkeye sahip çıkın. içten içe baltalamayı bırakın. elbette devletin de büyük hataları var. ama gidin bakın örnek veriyorum burdur'a devlet bitlis'ten daha fazla bir şey götürmüş değil...

edit : mr and mrs brown'un uyarısı ile "bir kısım kürtler" olarak düzenlenmiştir. kendisi çok haklı, kendisinden ve yoldaşımız, kardeşimiz, dostumuz... adı ister selçuk olsun, ister osman, ister türkiye, isterse de başka bir şey... bu vatanı bu bayrağı paylaştığımız bazı kürt kardeşlerimizden bu vesile ile özür dilerim.
195 entry daha
hesabın var mı? giriş yap