şükela:  tümü | bugün
 • şu durumda bütün dünya türkiyeyi yalan haberlerle karşısına almıştır. doğuda askerimiz kanla başla savaşırken bize düşen de bu dünya trollerine olayın aslını anlatmamız gerektiğidir. sözlüğü f5'leyerek vatan kurtulmuyor arkadaşlar. elin sözde humanistlerine olayın aslını anlatmamız gerekiyor.

  şu kampanyaya şu hesaba hemen internete erişimi olan tüm milletin katılması gerekiyor
  “milli mücadele’yi telgraf telleriyle kazandık” -atatürk
  şimdi telgraf yok sosyal medya var.

  --- spoiler ---

  --> bu süreçte klişe resim veya video paylaşmak yerine özgün ingilizce savunmalar yazmanız daha dikkat çekecektir aksi taktirde bot ordusu olarak algılanacağız bu da ciddiye alınmamamıza sebep olcak. 20 tane fotoğraf paylaşmak yerine bir tartışma mentionlaşmasında özverili bir savunma daha etkili olacaktır.

  --> küfretmek, kinayeli veya sert üslup takınmanın hiçbir faydası olmayacağı gibi zarar verecektir.

  --> ingilizce bilenler özgün savunmasını yapmalı, bilmeyenler savunma propagandalarını favlayarak öne çıkarmalıdır.

  --> en basitinden trump twitlerinin altından yola çıkarak senatör, gazetecilerin yalan dolu twitlerinin altında ses duyurmaya çalışacağız

  --> #turkeyjustkilledterrorists , #terroristsdflies gibi hashtagleri kullanmaya özen göstermeliyiz.

  --- spoiler ---

  kara propaganda yapılan twitlere erişim kolaylığı için bir veritabanı oluşturalım.

  önedit: redditte operasyonu soykırım olarak niteleyenler çoğunlukta türk ve savunan bazı macar dostlarımız azınlıkta kalıp susturuluyor. reddit kullananlar destek versinler.

  edit: saçma sapan dmler geliyor. keşke elinizin altındaki internetin en büyük silah olduğunu bilseydiniz. medyanın tillahı sosyal medyadır. sosyal medyanın kalbi twitterdır. şuan dünya türkiyeye karşıysa bunun sebebi karşıt propagandadır. bütün tartışmaların trump'ın tweetiyle başladığını hatırlayın. benim hakkımda da yok akpli bilmem ne diye. atatürkçüyüm, parti tutmuyorum twit sahiplerinin görüşü de beni ilgilendirmiyor. doğru bir hamle varsa arkasındayım.
 • destek verilmesi gerek durumdur. malum tüm türk ve islam düşmanları saldırıya geçti artık.
 • bugune kim getirdiyse memlekti, once onlari sikip hizaya getirelim.
 • bütün enerjimizi dışarıya karşı mücadelede vermemiz gerekirken bir de içerden birbirimizi suçlamamızın şuan faydası olmayacaktır.
 • kesinlikle destek verilmesi gerekiyor. zamanında topraklarımızı beraberce savunduğumuz kürtlerle 100 yıldır düşman olduğumuzu iddia eden bir abd başkanı var. aynı mahallede bir sürü türk kürt beraber yaşadı bu topraklarda.

  operasyonun kürtlere değil ypg/pkk'ya karşı yapıldığının anlatılması lazım. ypg'nin uluslararası kuruşların araştırmasına göre yaptığı etnik temizlikler anlatılmalıdır.
 • sanala pozitif enerji gönderelim, sözlükten değil vatan sanaldan kurtulur. twitter saflarını sık tutun, okçular facebook'a parmaklar f5'in üzerinde, gazamız mübarek olsun aslanlarım.
 • klavyeli kuvvetler..
 • bugüne bugün nasa'nın sikimsonik mars seyahati için abd ve hindistan gibi ülkeleri ikiye katlayarak birinci sıraya yerleşmiş ülkemiz insanının bu konuda da baskın bir şekilde üstün çıkması hayal değil. seferberlik şart. haydi!
 • #turkeyjustkilledterrorists

  #operationpeacespring

  gibi taglara destek verebiliriz. ayrıca haklılığımızı yabancı dillerde paylaşım yaparsak daha büyük kamuoyu oluşturabiliriz. bari bu zor günlerde bir olalım.