• doğru açıklama
  • teröristleri tamamen imha etmek için şam yönetimi ile görüşmek gerekiyor kısmına yüzde yüz katılıyorum. ama reyizdeki kibir ve etrafındaki çapsız sürüsü nedeniyle bunun gerçekleşmesi pek olası değil. mevcut hedeflerle yapılan operasyon da çok gerekli ve çok önemli olduğu için "daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu" şeklinde bakıyoruz.
  • ümit özdağ hocanın belden yukarısında akciğer, karaciğer, mide, kalp, bağırsak gibi organların değil komple beyin olduğunu düşünüyorum. hem de çok uzun yıllardır. ne kadar uzun (bkz: asam) zamanından beri
  • harekatın gerçek adı ortaya çıkmış.

9 ekim 2019 toki harekatı...

üzücü olan bu bölgeye giden asker türk askeri, harcanacak bütün paralar bizim paramız, mamalanacak olan suriyeliler.

yazık lan bize...
  • tam dış işleri bakanı olmalı
  • siyasi kanatta suriyeliler konusunda en çok direnen kişi ümit özdağ. şu ana kadar bu konuda söylediklerinin bir çoğu ya doğru çıktı ya da çıkacak. aynı bu açıklamanın yüzde yüz doğru olduğu gibi. var ol hocam.
  • (bkz: up)
  • her cümlesi okuyana doğru gibi görünen ancak bölge halkı için tamamen yanlış bir stratejiye işaret eden açıklamalardır. sen esad'dan kaçan insanları esad ile anlaşarak aynı rejime teslim edemezsin. söz meclisten dışarı, bir düşün mesela sen erdoğan'dan kaçıp yunanistana sığınıyorsun ama yunanistan seni erdoğan'a teslim ediyor.
  • sayın hocamin söylediği herşey analizi yapılarak,iskembeden sallama olmayan doğru bilgiler,bir çok insanımızın tercümanı olmuştur. sizin gibi insanların siyasette daha çok olması, ülke ve insanına daha çok faydası olmasını temenni ediyorum. her daim şahsım adına bir etkim olmasada yaninizdayim hocam.
hesabın var mı? giriş yap