şükela:  tümü | bugün
 • saat 11.00 itibariyle başlayıp devam eden orantısız müdahale.
  ne için toplanmıştı insanlar;
  sadece berkin elvan içi el ele olmaktı amaçları.
  ama biri ağır 3 kişi yaralandı, biz berkin elvan'ı uyandırmak isterken,
  onlar, yeni berkin elvan'lar yaptılar !!!
 • berkin'in vurulduğu yerde başka bir genç'in kafasından vurulduğu saldırı.
 • direniş dirildi dedirten hadisedir.

  amaç: evinden ekmek almaya çıktığında tehdit olarak görülüp kafasından vurulan ve 87 gündür yoğun bakımda olan berkin'in unutulmadığını göstermektir.
 • insanların yaralandığı harekettir.

  bre ey takım tutar gibi parti tutan insanlar iki dakika durup düşünün. insanlar bugün 16 yaşındaki bir çocuğun ekmek almaya giderken polis tarafından başından vurulan bir çocuğa destek amacıyla yürüyüş yapıyor. bu çocuğun günahı neydi de başından vurulduğunda sesinizi çıkarmıyorsunuz da şimdi ona destek amacıyla yürüyünce dayak arsızı oluyorlar. kaldı ki artık bas bas bağırıyoruz evet lan dayak arsızıyız, bizi dayakla eğitemezsiniz, biz sizin gibi güçlünün yanında olup keyfine bakan kıllardan değiliz. yeter lan artık. akp chp mhp bdp meselesi değil bu, polisin insanları öldürmesinin, küçücük çocukları kafasından vurmasının garipsenmeyeceği bir türkiyeye doğru gidiyoruz. lütfen biraz düşünelim de artık polisin, siyasetçinin, milyonerlerin, askerin güçlü olup yargı tarafından savunulduğu bir yer mi istiyoruz; halkın el üstünde tutulacağı bir yer mi? biraz düşünelim ve biraz da insan olalım bize yeter.
 • işi gücü yokmuymuş diye soran insanlar var, daha iyi oluyor daha da sertleşsin hak ediyorlar bu insanlar deniyor.

  o çocuğun da bugün okulu olabilirdi, ya da diğer ölenlerin de işleri olabilirdi ama olamadı neden biliyor musun ? bunu önce bir sor kendine.

  daha da sertleşsin polis şiddeti diyorsun. ne yapacaksın yeterince sertleşince üstüne mi oturacaksın?

  yeterince sertleştirmek için çok da güzel yalıyorsun tebrikler!

  yani böyle tanımlamalar yapmak istemezdim nahoş, fakat arkadaş küfür etmemek için artık insanın sabrının sınırlarını zorluyorlar. bilmiyorum bilerek mi yapıyorlar. orada bir çocuk kafasından vuruldu lan şerefsizler.

  bir çocuk kafasından vuruldu öyle ya da böyle, bir şekilde hastanede yaşam mücadelesi veriyor. insan mısınız lan siz? bu kadar şey oldu hiç "bunlar da ölsün" diye bir yorum yapmadım. hep bir gün insanların birlikte beraberce uyanabileceğini düşündüm.

  ama kendi kanınızda boğulun lan. mezarınıza köpek bile işemesin sizin.

  tanım: kansız köpeklerin vurduğu berkin elvanın hastane de ki yaşam mücadelesine destek olmak isteyen halkın zulüm ve eziyet görmesi, türkiye polisinin insanlıklarını unutup halkı öldürmeye kadar varan şiddet ve faşizmidir.

  edit densiz: zarar vericiymiş de bilmem neymiş de...
 • bu okmeydanı ne garip bir yer. otobüsler yakılır, polis sokaklara girer. millet hala olimpiyat diyor al sana olimpiyat. daha berkin iyileşmeden aynı yerde başkası kafasından vuruldu. bu civarda oturan varsa bence akşam eve gitmesin. ne olacağı belli olmaz işten çıkıp evine giden adamın kafasından vurulma ihtimali olan bir ülkede, millet olimpiyat istiyor.
 • bazı göt kıllarının dayak arsızı şeklinde tanımladığı insanlara yapılan bir başka saldırıdır. saldırın kudurmuş köpekler saldırın. sizin de geberdiğiniz günleri göreceğiz.

  edit: götümüze girebilirmişmiş... sizden korkan sizin gibi olsun lan.
 • balkonlardan polisin üzerine kemik atan mahalle sakinleri olduğuna dair bir iki twit gördüm az evvel.
 • hakkında "keşke daha sert olsa" diyen onursuz ibneleri görmemizi sağlayan müdahale. böyle diyen orospu evlatlarına küfrettiğim için herkesten özür diliyorum. köpeklere laf anlatmak tabi ki kolay değil.
hesabın var mı? giriş yap