• emre belözoğlu ve selçuk inan gibi formunun zirvesinde iki maestro sahadayken adı çalhanoğlan mı hakan mı ne, acayip bi çocuğun oyuna girmesiyle kopan maç.

almanya'da mı ne oynuyomuş. ben tanımıyorum şahsen. ne gerek var be hocam selçuk inan gibi bi lokomotif, bi dinamo, bi makine varken.. maçın gittiği an o andı. bi de o emre çok istekli çocuk. daha 35 yaşında mı neymiş? gider o daha en az 3-4 maç oynar. geleceği parlak. olcan da iyi keşif. henüz 30 yaşındaymış o da. güçlü, istekli. feci ısırıyo rakibi.

bi de burak yılmaz yeterince beslenemiyor.. senin elinde burak yılmaz varsa önce tahtaya onun adını yazarsın ve geri kalan yerleri doldurursun bu iş bu kadar basittir. gerisini zaten burak yılmaz halleder. ama adam bugün beslenemedi. bakıyorum, adama bir pas veriyolar topu alıyo ama hala karşısında kaleci var. arkadaşım sen geçsene kaleciyi de, sonra bırak topu burak'a. gör bakalım golü yapıyo mu yapamıyor mu? oooh ne güzel valla at topu burak'a, sonra gol bekle. iyi de kaleci var adamın karşısında kardeşim o da karpuz korkuluğu değil ya. burak'a daha çok boş kale hazırlayacak şablonlar çizilmeli. bu şablonlarda da takımın dinamoları emre ve selçuk ön planda olmalıdır.

her şey için teşekkürler hocam ve futbolcular. izlanda taş gibi bi takım. 3-0'lık yenilgi bizim için güzel bi uyarı oldu. ne demişler bi hezimet bin nasihat. bu takım hollanda ve çek cumhuriyeti ile çok çok rahat berabere kalır. göreceksiniz. seri beraberlikler bile gelebilir olumlu yönde. biz bu izlanda'yı istanbul'da kitleriz çok rahat 0-0.

bu takım bu ligi çok rahat 4. bitirir. en kötü diyorum. avrupa ligi oynarız yani her türlü avrupa'da devam ederiz.
  • elflerin orklara karşı güzel bir galibiyet alacağını düşünüyorum.
  • ana.

unutulmuş maç. ulusal takıma bu derece ilgi azaldi ya. ulan yillar önce avrupa şampiyonasinda, dünya kupasında kol kola sokaklara çıkıp galibiyet kutluyorduk biz her takımdan insanla.

bu ülkenin futbolunun bu hale gelmesinde emeği geçen tüm siyasilerin, spor adamlarinin, provakatorlerin, futbolcuların, taraftar kılığındaki holiganlarin, yöneticilerin ta a.ina koyim.
  • sigur ros, björk gibi güzel insanların memleketi, elflerin diyarı izlanda karşısında türkiye'yi destekleyemeyeceğim maç kimse kusura bakmasın. böylesine güzel insanlar kalkmış o kadar huzur dolu hayatlarının içine sırf, dünyadan iyice koptu bunlar falan demesinler diye bari biraz iletişim olsun, dunyayla bi aksiyona girelim deyip futbol takimi kurmuşlar yoksa bu adamların çok net söyluyorum futbolla falan işi olmaz amina kodugum cografyasinda. ınsallah turkiye karşısında güzel bir galibiyet alıp 2016 avrupa şampiyonasına iyi bir başlangıc yaparlar. yolun acik olsun elfler yar ve yardimcın olsun.
  • zevkten 4 köşe olarak izlediğim maçtır. başta demirören yalakası, kendini dev aynasında gören çakma imparator olmak üzere hepiniz beter olun ulan !

inşallah daha büyük rezillikler yaşayarak sonuncu olursunuz !

öylesine nefret ediyorum hepinizden.

adetullahtandır galatasaraylıyım. ne ultravesti ne de imparator yalakasıyım.
  • 5+3'un meyvelerini yavaş yavaş topladığımiz maç. cok iyi yoldayiz. helal olsun fatih terime de yıldırım demirörene de.

(bkz: iste yeni türkiye bu)
  • olm allah aşkına şu yorumcuları biri dövsün bir ara. rıdvan şu maçtan önce utanmadan "izlanda'yı izlemedik hiç, görücez" diyor. maçtan önce bunlar top oynayamaz diyen hasan-metin şimdi top oynuyorlarmış diyor. fbtv'deki dayı(adını unuttum) şimdi saydırıyor. olm fsşhlknsjfh bu takımı izlemiyorsanız, niye para veriyorlar size. bu maçı ben de izledim, aynı şeyleri ben de gördüm, bana niye para vermiyor bu kanallar, olm niye yapıyorsunuz böyle :((
  • yalnız ve güzel ülke kazandı. iyiler kazandı. kötüler kaybetti. kötüler hep kaybetsin!..
  • "bir ülke futbolunda federasyon başkanından, kulüp yöneticilerine, teknik direktörlerine, futbolcularına kadar herkes gırtlağına kadar rüşvet, şike, rant vb. üçkağıda batmışsa neler olabilir" sorusuna cevap veren maç olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap