şükela:  tümü | bugün
  • alman thrash efsanesi destruction seneler sonra, izmir'imin kurtuluş gününde beşiktaş if istanbul'a konsere geliyor.

detaylar yakında.
  • go promotions tarafından düzenlenen etkinlik.

edit: bilet fiyatları 70 tl
  • destruction'ın resmi facebook sayfasında duyurulmuş konser.

https://www.facebook.com/…3356764/1898569390201886/

(bkz: kan çıkar)
  • bugün gördüğümde "hele helee" diye tepki vermeme neden olan konser.

gittiğim ilk konserleri;

(bkz: 4 kasım 2000 destruction istanbul konseri)

15 yaşındaydım bu konsere gittiğimde. içeride acaip bir kitle vardı. az ama öz insan.üzerinde sodom, overkill,kreator, testament gibi grupların pathclerinin olduğu kot ceketli, kurşun kemerli, beline kadar saçlı, dar kotlu gerçek thrash metalci abilerimiz vardı. kaçak girmiştim konsere 18 yaş sınırı olduğundan. ya da büyük gösteriyordum, bilemedim.
    konserden bildiğin büyülenerek çıkmıştım. 18 sene sonra aynı büyülenmeyi yaşayacağımdan zerre şüphem olmadığı için o tarihi yazdım bir kenara. orada olacağım babuşlar.

thrash metal denildiğinde aklıma gelen beş gruptan bir tanesidir distrakşın. harbici babuştur, candır.

kaçmaz.
  • 2004 ve 2005'te izlediğim alman thrash devlerinin yine şehrimi ziyaret etmesi haberi.

21-22 yaşları için güzel ancak insan düşünüyor, otuz beşinde insanın kafası destruction kaldırır mı? hele ki "vertigo mu değil mi" bir türlü saptanamayan baş dönmesinin varlığını da düşününce. çünkü bu adamlar, sadece üç kişiyle, ağır silahlarla donanmış operasyonda olan bir manga askerden daha çok gürültü çıkarıyorlar.

sanırım cesaret edip gideceğim, çünkü bu tarz grupları bundan sonra bir daha görür müyüz göremez miyiz, tamamen muamma.

destruction'un reject emotions, total desaster, curse the gods, mad butcher gibi klasikleri vardır. vardır var olmasına da asıl olayı 2000 tarihli all hell breaks loosu'dur.
  • biletleri 70 tl'dir. bir yakınımdan biliyorum.
    benim işim olmaz.
  • biletix'te biletleri 104.50 tl olan konser.
    (bkz: çüş)
  • 2005 yılbaşı gecesiydi kemancı konserine gitmiştim ve hayatımda en çok eğlendiğim yılbaşı gecesiydi. şimdi yine giderim herhalde ama öyle önlerden değil arkalardan usul usul izlerim ve tek parça eve dönerim.
  • türkiye'de bir metal konseri ne kadar güzel olabilirse o kadar güzel olan konser. yıkıp geçtiler lan.