şükela:  tümü | bugün
  • mutluluktur.
    tatil dediğin 3 günden sonra sıkıntı haline gelir.
    gelsin bir an önce normal yaşam başlasın.
  • tatile gitmeden önce outlook takviminde 08:00 - 17:30 arası bir fake toplantı ile kapatması gerekilen pazartesi.
  • he amk kimse calismasin hep tatil olsun dedigim pazartesi. olm mal misiniz gidin calisin. tatil dedigi de en fazla antalya'ya bilemedin avrupaya gitmistir. o tatilde de kostur kostur sehir gezmistir ya da otelde ne var ne yok yiyip icip gelmistir. sonra himpf yine pazartesi. vay amk sanki cok calisiyor da. napiyosun sanki isyerinde cuval mi tasitiyolar. saat 10'a kadar kahvalti, sigara, cay muhabbeti devam ediyor. oglen geldimi de ipini koparmiscasina yemege gidiyosun. aksam oldu mu yine ayni kosarak servise gidiyosun. toplasan 5 saat calisiyosundur anca. sonra da yok anlami olmali yok bok yok pusur.
  • iyi ki geldi dediğim pazartesi. izne ayrılıp da eve kapanmak ne acayip şeymiş arkadaş. allahtan pazartesi oldu da yeniden sosyalleşmeye başladım mecburen. evet, insanları sevmiyorum.
  • bir tik otesi 15 gunluk tatil sonrasi ilk pazartesidir ki o gun bugundur.
    simdilik beklentilerin altinda seyreden sendrom/kotu hissetme hali aksam fena patlar diye tahmin edilmektedir.
  • kimi zaman "geçmiş bayramınız kutlu olsun" demektir.

nerde o eski bayram tatilleri değil mi ama?
  • sadece 4 saat kaldı ve lanet olsun dostum anlayabiliyor musun?...
  • benim gibiler için 10. gün
    (bkz: http://36.media.tumblr.com/…vp2zt1stb8bto1_1280.jpg)
  • ileride the great depression 2 olarak anılacaktır.
  • mutlulukla karşılanacak bir pazartesi.