şükela:  tümü | bugün
  • saat 14:00'de başlayacak olan miting. lokasyon: kent meydanı.

https://twitter.com/…nce/status/1005158841317777409
  • yaklaşık bir hafta evvel aynı meydanda tayyip miting yapmıştı.
    eskiden akp mitinglerinde donatıma kadar dolan meydanın beşte biri bile dolmamıştı.
    inanıyorum ince başkan hınca hınç doldurur.

edit: alandaki arkadaşımdan aldığım bilgiye göre tayyip'ten katbekat fazla adam toplamış. (40 derece sıcak)(miting boyunca 4 kişi rahatsızlık geçirdi)

sakarya t a m a m diyor.

edit 2: zannediyorum 50 bin kişi var.

edit 3: miting sonunda iyi parti il başkanı, saadet partisi il başkanı, chp il başkanı, demokrat parti il başkanı muharrem ince'yi sahnede tebrik ettiler.

çok güzel bir tabloydu.
  • sakarya'nın seçim ve referandum sonuçlarında %70 civarı akp oy oranı var bu mitingi ona göre izleyiniz.
  • şuan miting alanındayım, daha önce hiç olmadığı kadar dolu. şimdilik bu kadar söylüyorum. editleyeceğim

edit: an itibariyle ince geldi. inanilmaz bir hava var ve şaşırıyorum. sakarya'da değişim var.

edit 2: yalnız bir şeye dikkat çekmek istiyorum. sürekli bayılan insanlar oldu. ince, tam konuşmasının doruk noktasına geliyor, insanalrı havaya sokuyor, o sırada bir bayılma gerçekleşiyor. biri yazar arkadaş yazmıştı, ince'nin mitinglerinde sürekli bayılmalar gerçekleşiyor diye, bu kadar tesadüf olmaz. bence de araştırılmalı. çünkü ince'de belirtti mitingde, konuşma sürekli kesiliyor bayılmalardan dolayı. bunu da belirtmek istedim.
  • durundan haberdar edin suserler.
  • şaşırılacak şekilde kalabalık bulduğum miting. sakarya bu kadar kalabalıksa oluyor bu iş galiba.
  • izlemek isteyenler icin link ***
  • şuradan canlı izlenebilecek miting.

https://www.youtube.com/watch?v=q1e4j32xmqo
  • dün geceki mitingte "adamsın adamsın" diye bağıran adam bu miting'e de gelmiş yine bağırıyor.

35 derece üstündeki sıcaklığa rağmen gayet kalabalık mitingtir.
  • bir sakaryalı olarak şaşkınlık içerisinde izlediğim miting. bu kalabalığı ben en son erdoğan 2014'te geldiğinde görmüştüm. çok üzgünüm şehir dışında olup katılamadığım için.