şükela:  tümü | bugün
28 entry daha
  • ulke, giderek hakkin yendigi, ticari ahlakin yerini cakalliga, kurnazliga bıraktığı, yalan söylemenin normallestigi, dolandirmanin siradanlastigi bir noktaya geldi.
    insan boyle durumlarda caresizligi, disinle tirnaginla kazandigi paranin nasil iç edildigine sahit olarak yasiyor ya.
    o hissi, kızgınlığı tarif etmek, kelime bulmak cok zor.

rezaletler sozde kurumsal firmalarin madalyonu gibi oldu artik...
  • temmuz sonu agustos basi icin bi tatil bakiyordum, neyseki boyle birseyi okuyarak jolly tur’u hem telefonumdan hem de hafizamdan siliyorum. ne varsa ets’de var.
  • bankaya chargeback başvurusuyla çözülebilecek rezalet.
  • rezalet gibi rezalet çözüm önerisi olarak eğer ödemenizi kredi kartı ile yaptıysanız harcama itirazı dilekçesini doldurup hizmet alamadım diyerekten paranızı kolayca geri alabileceğinizi düşünüyorum.
  • ets’den şaşmayın arkadaşlar. adam 1 haftaiçinde sorunsuz 15bini trink hesaba yatırdı.
  • e bunların yaptığı o.ospu çocukluğu.
    versenize lan adamın parasını.
  • bu başlıkta girilen entry’leri inceledim, hepsi aynı ağızdan çıkmış gibi.
    ets’nin en büyük rakibi kim ? ets tur kimin?

ayrıca, kanıtsız başlık açılmaz buraya, evrakları yüklersin, tamam deriz.

tanım : troller turizm karalama işine de el atmış.
    güzel senaryo kardeş, imdb: 5.4, tür:komedi
    rezalet puanım= 1/10.
  • o kadar da üzülmeyin haliç park otel pek de iyi bir otel değildi. dışa görünüm güzel olsa da içerisi çok eski, resepsiyondakiler laçka davranır. bir işi hatır gönül işi yapar gibi burun kıvırırlar. umarım paranı geri alırsın da çifte rezaletten kurtulursun. hemen ets'yi övmeye gelenler olmuş; şuanda yerli piyasasının en büyüğü ets tabi ama 2 sene önceki aynı otel odasını çift dikiş satma olayını saymazsak tatilbudur da tercih edilebilir en azından bu dönemde pek şikayet gelmedi. eğer anı tur derseniz onların dosyası oldukça kabardı. tatilini iptal edenler en az 2 sene ara versinler.
  • rezalet puanım: 10/10

tam da jolly den tatil planlaması yapacakken ilaç gibi gelmiş başlıktır. yemin ederim şansa yaşıyoruz (bkz: swh)

not: susere geçmiş olsun dileklerimle.
  • allah allah sözlük hakkaten enteresan bi mecraydı da iyice enteresanlaşmış.
    rezaleti güney bölgelerimden uydurduğumu iddia eden çıkmış...
    yahu ahah ne diye yapayım böyle bişeyi, bu kadar mı kolay ve ucuz böylesi yalan hikaye uydurmak.
    ucuzlamış demek ki bilemiyorum...

ilk entryme voucher'ın ilk sayfasının görselini ekledim. takdir edersiniz ki maaile isim ve tc kimliklerimizin olduğu ikinci sayfayı eklememeyi daha makul buldum asfj.

öte yandan hala inanmayan olursa hemen yarın jollyden bir rezervasyon yaptırıp ertesi gün de iptal ettirmeye davet ediyorum... çok eğlenceli bir maceraya yelken açacaklar emin olsunlar.. kips =)

bu arada yardım önerileri ve geçmiş olsun dilekleri için çok teşekkürler bir sürü sözlükçüye.
    biraz googlelayınca benim gibi çok sayıda insanın mağdur edildiğini gördüm. umarım hepsi sıkıntısızca haklarını alabilirler. ben de tabii..
42 entry daha