şükela:  tümü | bugün
  • 353-2 ksd olarak usta birliğimi yapmakta olduğum, uzun dönem acemi er yetiştiren jandarma birliği.
    bilecik merkezde, 2. jandarma eğitim tugay komutanlığı içerisindedir.
  • beddelli askerlik kapsamında 21 eylül 2019 tarihinden itibaren iki arkadaş bi süre burada bulunacağız. çıkışta editlerim.
  • eylül'de askerlik görevimi yapacağım birlik. editler eylül'de...
  • bu komutanlığın adresi yok. sadece bilecik merkez diyor. adresi bilen var mı? bilecikli var mı arkadaşlar
  • eylül 2019 tarihinde askerliğimi yapacağım birlik. muhakkak edit gelecektir.
  • şu an bu lanet yerde acemi askerim. usta birliğim tunceli. iple çekiyorum. hayatımda bu kadar iğrenç bir birlik görmedim. her yer mikrop içinde. 0 hijyen. yemeklerden kıl sinek her bok çıkıyor. koğuşlar havasız ve tozlu. nefes alamıyorsunuz tozdan. 3 haftadır ciğerlerim çürüdü, boğazım şiş ve öksürüğüm kesilmiyor. havası zaten berbat. dudaklarınız çatlıyor her gün soğuk ve sıcak olduğundan dolayı. düşen arkadaşlara allah kurtarsın derim.
  • 21 eylül 2019 tarihinde bedelli askerlik yapmak üzere bulunacağım birlik . varsa başka arkadaşlar tanışmak isterim .
  • 21 eylül 2019 tarihinde bedelli asker yapmak üzere bulunacağım. gidecek arkadaşlarla irtibata geçebiliriz.
  • 21 eylül 2019 da bedelli kapsamında ben de askerlik yapacağım, gidecek arkadaşlarla irtibata geçebiliriz.
  • 21 eylül'de benim de bedelli askerlik yapacağım yer.