şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
 • beşiktaş'ın 11'i şu şekilde olacaktır;

  -----------tolga----------------

  atiba--------sivok-------------ersan------------motta

  gökhan----------veli-------oğuzhan-----------olcay

  ------------------fernandes------------

  -----------------almeida-----------------

  geçen hafta çıkan 11!in sahada olacak olması o kadar şaşırttı ki beni bilemezsiniz.

  kayseri'ye giden kafilede ersan ve sivok dışında stoper yok. yani yedek stoper olmadan çıkacağız sahaya. dahiyane bir fikir bence.

  ha bu arada oyuna sonradan girecekleri de yazayım da tam olsun; dakika 64 kerim frei, 73 eneramo, 82 ömer şişmanoğlu.
 • olcay şahan'ın yerine kerim frei ya da eneramo'nun oynaması gereken maç. haftalardır kazanamayan kayserispor'a da puan kaybedersek toparlamak zor olur. bu maçı 1-0 da olsa kazanmalıyız.
 • eger bu mactada olcay oynarsa artik sinirden kendimi sikecegim mac
 • kayseri deplasmanında oynanan son maçlara bakarsak durum vahim duruyor:

  19.05.2013 kayserispor 2 - 0 beşiktaş
  30.01.2012 kayserispor 1 - 0 beşiktaş
  25.10.2010 kayserispor 1 - 0 beşiktaş
  27.02.2010 kayserispor 1 - 2 beşiktaş
  02.11.2008 kayserispor 1 - 0 beşiktaş
  09.02.2008 kayserispor 2 - 0 beşiktaş
  25.05.2007 kayserispor 3 - 0 beşiktaş
 • kayseri deplasmanlarında çok zorlanıyoruz, son 5 maçta 4 yenilgi aldık ancak bu sezon deplasmanlarda daha iyi gibiyiz. olcay'ı görmediğimiz ve farklı skorlu galibiyet aldığımız bir maç olması dileğiyle.
  saldır beşiktaş sensin şampiyon.
 • bir adanalı olarak kayseri'deki beşiktaş maçlarını kaçırmayan biriyim ama bu maça gidemiyorum bir sürü sebepten. gidip de yenilgi gördüğüm maçlara inat bu maç gidemeyip de galibiyet haberi aldığım maç olsun.

  tabi kayseri'deki ibb ile oynanan ve penaltılarla kazandığımız türkiye kupası finali hariç. zor da olsa kazanmıştık.

  15 metrekare civarında bir kulübeye çuvallarla konan boş bira şişelerinin kulübenin kapısından taşmasını ve çöpçülerin saygılarını sunmasını unutamayacağım. kayseri kayseri olalı öyle içmek görmemiştir ki kayserililer çok içer ha bakmayın siz muhafazakar takılmalarına.
 • tüm gazetelerde kadroda revizyon haberleri var. abi yemin ederim hiç inanmıyorum. standart 11'den çok düşük ihtimalle bir oyuncu değişebilir, adına da revizyon denir.
 • beşiktaş kazanmak istiyorsa jaja'ya zamk gibi yapışması lazım bugün. veli bu iş için ideal, işe yarayacağı bir gün geldi inşallah değerlendirilir. jaja'ya imkan bırakılırsa kayseri alır maçı.
 • ne yapıp edip kazanmamız gereken maç.. kayseri de çıkışa geçmek istiyor beşiktaş da.. aslında ikisi de çıkışa geçecek ama ilk çıkışa geçen biz olalım.. olcay kerim frei tartışmaları almış başını gidiyor ama kerim frei a sempatimiz yaşının gençliğinden maalesef ilk on biri kaldıracak durumda değil şu an, işin boktan tarafı gökhan töre'de de acayip düşüş var.. bu maçta da puan kaybedersek artık vodafone arena ile çıkışa geçeceğimiz yılları hayal etmek kalacak bize.. dönüşümüzün muhteşem olacağı o zamana kadar heyecanımızı kaybetmemek için alalım artık bu maçı.. haydi saldır kartalım..
 • oğuzhanın etkili oyunuyla kara kartal'ın galip geleceği maç.
108 entry daha