• hakemin gerçekten hakem olup olmadığını sorgulatan maç. salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya
  • malum pozisyonda kural hatası olsa bile maçın skoruna direkt etki etmediği için maç tekrarı falan olmayacaktır. şimdiden tartışmaları noktalayalım babında söylüyorum.
  • hakemin efsane olduğu maç. kendi hatalarına bir de kural hatası ekledi.

beşiktaş kazanırsa gündem olmaz ama kaybederse ortalık karışır bu hata yüzünden.
  • (bkz: öyle gol mü olur amk)

beşiktaşlıyım.
  • almeida nın yine en kritik dakikada karşı karşıya pozisyonu kaçırarak beşiktaş'ın puan kaybedeceğini tescillediği maç.
    not: umarım bu lafımı yerim.
  • herkesin tartıştığı gibi pozisyonun ofsayt olduğu açık olan maç. ama bazı yazarlarımıza göre, 33 yaşında olup da hayatında böyle hatalı gol görmemiş arkadaşların olduğuna inanmamız da komik olurdu. orta hakem pozisyonda bir saçmalık olduğunu anladı ve kulaklık ile yardımcısına ofsayt değil mi diye sordu ama yan hakem o kadar geriden takip ettiği pozisyonda kendinden emin bir şekilde geride diyor ki harbi vay halimize. hele biz digiturkun saçma kamera açısına rağmen canlı yayında ofsayt olduğunu farkederken, çizgide bekleyen ve kıyak maaş alan o arkadaşın ne işi olur hiç anlamam şu maçlarda. fifa şu çizgilere hakem koyacağına keşke futbol kurallarını modernize etseydi.
  • ofsayt golu sonrasi digiturk hakemin kulakligindan yan hakeme "ofsayt degil mi" diye sordugu ekran goruntusunu getirdi. akabinde de yan hakemin kulakligina "1 adim geride" dedigi cevap karesini.

ozetle yan hakem "ben ne yaptigimi bilmiyorum" demis.

besiktasliyim, ofsaytten atilan gol verildigi zaman rahatim kaciyor arkadas.

onun disinda yine kacan bol gol var da bu mac besiktas daha hirsli gozukuyor gecen 1-2 maca gore. kayseri ise cok cok kotu.
  • ulan kabak gibi ofsayttan gol attık. hem de bir değil iki ofsayt.

bence yan hakemin aklı almeida'ya gelen ilk topta kaldı lan ofsayt mı değil mi diye, aklı orda kalınca bu sefer daha da kabak gibi olan ikinci pozisyonu da kaçırdı

bu da kanıtı.

yan hakemin o kadar geride ne işi var hocam? orta hakem daha iyi süzer yeminle o açıdan pozisyonu..
  • beşiktaşımızın yine her an gol yiyebilecek gibi oynadığı maçlardan biri daha. ne yazık ki ilk dört haftadan sonra hiç bir rakibe ağırlığımızı hissettiremiyoruz, lig sonucusu da olsakarşımızdaki farketmiyor bu durum. bir telaş, bir acemilik var takımda. olgun bir görünüm sergileyemiyoruz maalesef. özgüven kaybı çok açık. seri galibiyetler almadan da bu çözülmeyecek. görünen o ki serisinden geçtim galibiyet almakta bile çok zorlanıyoruz, bu maöta da şüpheli.
    almeida'nın kaçırdıkları eyvallah da al da at diye yaptığı asistleri de bi zahmet gole çevirecek beceriyi gösteremeyen oyuncularımız var. adam en azından bencil değil, illa ben atayım derdinde değil. bu maçta dikkatimi çeken iki çok müsait pozisyonda olmasına rağmen bir fernandes tarafından bir de oğuzhan tarafından yok sayıldı.
    fernandes, gökhan ve olcay'daki düşüş devam ediyor, bakmayın olcay'ın gol attığına. fernandes'in en iyi yaptığı duran top olayı da yalan olmuş. etkisiz korner atışları genelde ön direkte rakipten dönüyor.
  • uyduruktan bir penaltıyla skorun eşitlenmesi gereken maç. çalıştığım için ilk yarıyı izleyemedim, ikinci yarının da sanırım ortalarına yetişeceğim lakin madem ofsayttan gol attık aynı şekilde yiyelim hemen bi tane de ondan sonra adam gibi çıkıp oynayalım. ofsayttan gelecek 3 puanın amına koyayım çok afedersiniz.
hesabın var mı? giriş yap