• trol başlığı değilse entry sildirecektir.
  • şu saate kadar açılan sandıklardan çıkan sonuçlara göre hiç de uzak olmayan ihtimal.
  • ekran görüntüsü alınır.
  • tepeye edit: ulan hangi ulkede yasasam pesimden siyasi kaos cikartacak insanlar seciliyor. turkiyede rte, avrupada bi ulkede ayni bok, amerikaya geldik burada da trump. sikerim lan, galatasaray kotu, ulkede rte basta, burada trump basa geldi. hic mi yuzum gulmeyecek olum benim?

pollyanna editi: en azindan dunya tarihinin akisini igrenc bir sekilde degistirecek bu olayda ilk sayfada kendime göt olarak yer buldum.

- ignorance is bliss -

gerceklesmesi mantiken artik imkansiz hale gelmistir. demokratlarin kalesi batida daha sayim yapilmamasina ragmen kafa kafaya gidiyor, bati acilinca hillary clinton aleti cikartip trump'i tokmaklayacak. california 55 oy demek, california %65 ile hillary cikar. bu da direk 55 daha yazin demek hillary'e. su an kazanmakta olduklarindan da 20 geliyor zaten. aslinda kafa kafaya gidiyor.

(bkz: hillary clinton'in balkon konusmasi)

edit: turkiyedeki gibi degerlendirmeyin olayi sevgili dostlar, ulke kadar eyaletler bunlar. suanki durum asil sonucun yanindan bile gecemez. cok sular akacak. unutmayin ki burada 1 oy farkla bile kazansaniz o eyaletteki tum delegeler size yaziliyor.

got olursam da entry falan silmem, entry silmek nedir amk? onurumla got olurum.
  • şu saate kadar açılan sandıklardan çıkan sonuçlara göre hiç de yakın olmayan ihtimal.
  • (bkz: noluyor lan)
  • clinton'ı bekliyordum ama trump çıkacak gibi.
  • amerikadan siktir olup gitmek
  • yaptigim hesaba gore trump hali hazirda onde goturdugu eyalatleri alirsa olacak olandir. 279'u buldum ben. bildigin 3 eyalet ekstra alarak goturuyor. ki aliyor onlari suan (florida michigan ve virginia)

eger virginia ya da florida'yi kaybetmezse trump baskan. mucize filan degil gayet oluyor suanda.
hesabın var mı? giriş yap