şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün pfdk tarafından açıklanan cezaların üzerine çok fazla yorum yapmaya gerek yok ,geri zekalı olmayan herkez bunun hangi amaçla verildiğini biliyor.
  bu tip kararalar ülke futbolunda ilk kez alınmıyor aslında.geçmişte buna benzer iki kararı örnek verirsek ;

  1 ) caner erkin'in fenerbahçe forması ile saha içindeki tüm eylemlerine rağmen görmediği kartların bedelini besiktas forması altında ödetmekten utanmayanlar dudak okuyarak ceza vermek için yönetmelik değiştirip sonra başka kimseye ceza vermeden bunu kaldırıldığında da amaç aynıydı.

  2 ) 2011-12 sezonunda fenerbahçe küme düşürülmeyip üzerine yine yeni bir icat ile sadece o sezon icin yapilan uygulama ile normal sezonda 9 puan fark yediği halde fenerbahçeyi lig finali play off'una taşıyan kararlarda da amaç aynıydı.

  bugün gelinen noktada ise tff tarafında başkan vekili olarak çok önemli bir galatasaray'lı olan aynı zamanda abdürrahim albayrak'ın ve fatih terim'in yakın dostu olan ali dürüst oturuyor.
  ali dürüst bugün verilen dehşet ötesi ucubelikteki bu kararları bir galatasaraylı olarak sindirip ses çıkarmadan tff'den görevine devam ediyorsa bir daha geçtim galatasaray başkanlığını düşünmeyi hemen bu camianın üyeliğinden istifa etsin lütfen.yoksa tüm kararların ortağı olacaktır.
  benim inancınmali dürüst bu şer cephesinin ipliğini pazara çıkararak o görevinden yarın istifa edecektir ama bakalım,görelim.
 • geç oldu ama tam oldu.demek ki hırsızın arsızlıgını tartışmasız şekilde göstermek için beklemiş.