• aydın kesimimizin sanatçısı olan atilla taş ın muhalif olması nedeniyle içeri alınmasıdır.

aydın kesimin sanatçı atilla taş

muhalif olan birini sadece muhalif olduğu için içeri çekinmeden alan devlet yönetimi.

söyleyeceklerim bu kadar.
  • adam bildiğin çomarsavar gibi herkese laf yetiştirebiliyor.
    biraz da bunun etkisi var.
    örnekte olduğu gibi...
  • bu gidişle attilla taş darbe yaptı diyecekler
  • tekrar etmekte sakınca yoktur; taş’ın hakim karşısındaki savunmasından: “benim burada bulunmamın tek sebebi ham çökelek şarkısını söylemem olmalıydı”
  • bir hata yaptım, kandırıldım, ben ettim siz etmeyin tarzında takılsaydı ceza almazdı muhtemelen. suç ve ceza anlayışının bu kadar esnediği bir dönem daha var mıdır cumhuriyet tarihinde acaba?
  • adliyedeydi az önce acaba mı dedim.. acabaymış
  • 3 yıl 1 ay olan cezası kesinleşmiş. 14 ay cezaevinde kaldığı için bu toplam cezadan mahsup edilecek ; 2 ay gibi bir süre daha cezaevinde kalıp, çıkacaktır.
  • coğrafya kaderdir ama bir şekilde doğduğumuz, yetiştiğimiz ülkenin bu hale gelmesi, bir türlü insan değerinin anlaşılmayıp insanların birbirlerini çiğ çiğ yedikleri yer olması ne kadar acı. atilla taş şunu doğru yaptı bunu yanlış yaptı, yok ocuydu yok bucuydu tartışmasına girmeden aslında tek geçerliliği olan şey gücü ele geçirenin kin beslediğini yutması. ve daha kötü olan ise bunun değişmesine dair hiçbir ümidi şahsen taşımıyor olmam.
  • --- spoiler ---

fetö'yü öven ve destekleyen mesaj ve açıklamaları nedeniyle uzun süre cezaevinde tutuklu kalan atilla taş, daha sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı. taş, cezasının infazı için bugün tekrar gözaltına alındı...
    --- spoiler ---

ulan bari adam toplumun zeka düzeyini düşürücü açıklamalar yapıyordu içeri aldık deyin.

daha inandırıcı olurdu.
hesabın var mı? giriş yap