şükela:  tümü | bugün
  • üst bölümde bulunan ‘gündem’ ve ‘takip’ sekmelerinin arasına ‘9-10-11 kasım’ şeklinde ibare var. bu ayrı rezalet. bunun reklam olduğuna dair ‘sponsorlu içerik’ vs ibaresi de yok.

yerin dibine batsın reklam ve para sevdan. daha doymadın mı dürümcü, kaç dürüm daha yiyeceksin. az ye, sözlüğün içine ettin, yeter.
  • 10 kasım'ı indirim günü olarak kutlayanların olduğu rezalet.
  • ben de boku çıkması şeklinde bir başlık açacaktım "sözlük formatı ve seviyesi"ne uymayacağı için vazgeçmiştim.

(bkz: anamızı öpen kadı)
  • ekşi sözlük masumiyetini yitirip kanzuk'un dürümüne meze olmuş. oraya reklam alacak kadar düştünüz mü amk? parası neyse verelim, kaldırın bu rezilliği.
  • çok ilginç varlıklarsınız yemin ederim. internet dünyası hakkında bir gram bilginiz yok ama sallayıp duruyorsunuz anca.

be güzel kardeşim senin buraya götünü gere gere yazabilmen = maliyet. bu sitenin günlük milyon hiti var. sunucu uçtuğu zaman ekşi sözlük rezaleti diye başlık açmayı biliyorsunuz. bu sitenin maaşlı çalışan elemanları var ofisi var sunucu masrafları var var da var yani. kıçı kırık blog sitesi mi sandın burayı yıllık 20 tl'ye barınıyor falan mı sanıyorsun?

bu sitenin açık kalabilmesi için reklam alması gerekiyor. yoksa yavaş yavaş maddi sorunlar yüzünden kapanan pek çok site gibi ekşi de kapatılma kararı alır. az kafanızı çalıştırın. üstte reklam olsa ne olmasa ne tıklama o sekmeye olsun bitsin.

tek katıldığım nokta günün yanlış olması. 10 kasım gibi ülke adına en üzücü bir günü kullanarak indirim yapmak ve bunun üzerinden reklam almak yakışmadı.
  • hadi sponsorlu ibaresini koydunuz, gradient renk geçişleriyle neden cpu'larımızı tavan yaptırtıyorsunuz kardeşim, github'dan hazır kod bulup direk kullanmayın, bi bakın ne kadar efficient diye. orda 2 renk dönecek diye bilgisayarı delirttiniz.

ad block ile o bölgeyi engellemek ile sonuçlandı bu, sırf animasyon kastınız diye yani.

tanım: kötü kodlanmış reklamdır.