• şerefsiz bir sivrisinek yüzünden yaklaşık 20 dakika önce evde başlattığım av. artık yatayım dedim başımda dolanmaya başladı, haysiyetsiz. elimi kolumu sallıyorum, gidiyor. lan bırak uyuyayım sokuyon mu, sikiyon mu sonra napıyorsan yap diyorum, tam dalacam uykuya bir daha geliyor. bir, iki, üç böyle devam etti, bir anda kulağımın dibinde bitti yine adi sivrisinek, kulak siken vızıltısıyla. şimdi sen bittin orosbu çocuğu sivrisinek diyerek fırladım yataktan, yaktım ışığı. çektim terliği, başladım pezevengi aramaya. duvara, tavana, perdeye, kapıya bakıyorum yok ortalıkta. seni gebertmeden uyumayacam lan dedim kendi kendime, elimde terlik sivrisinek arıyorum. bir baktım yatağın başında, yatmamı bekliyor kan emici pislik. salladım terliği kaçtı yine adi. gözden kayboldu ama ahdettim bulacam. ve nihayet aramalarım sonuç verdi ve buldum. perdenin arkasına gizlenmiş bu sefer. hiç perdeyi kaldırmadan çaktım tokadı perdeye, duvara amele sümüğü gibi yapıştı. şimdi istediğin kadar vızılda öbür tarafta adi hayvan.
    uykumu da kaçırdı şerefsiz.

edit: yanlış sivrisineği öldürmüşüm amk, perdenin oradaki sessiz sessiz duruyormuş meğer. yatağa kafayı koyar koymaz yine geldi tipini siktiğim. bu sefer aramaya takatim yok. oturma odasına göçe zorladı şerefsiz. kapıyı kapatım çıktım.
  • pirelerin yanında sivrisinek melek kalır diyeceğim durum. sivrisinek dünyadan ise pire marstandır. ölmeyi bilmez bir kere ısırmayla da doymaz seri seri ısırır. bir tanesi giysinizin içine kaçtıysa vay halinize.
  • şerefsiz her yerde şerefsiz. ulan soksan da bitse keşke, kulakta dolaşmak niye?
hesabın var mı? giriş yap