şükela:  tümü | bugün
  • lafa nereden başlayayım bilemedim.demin banyo yapmak istedim ama sonra vazgeçtim kanallar arasında gezinirken trt1'de takıldım.önce herşey normal gidiyordu.sonra 1.dünya savaşı barış günü diye haberler geçti izledim.sonra bir ses kaydı yayınladılar savaşla ilgili.iki kuş ötüşü falan sonra atatürk'le ilgili bölüme geldi sıra.ben de sevindim ilk önce dedim "ulan trt kafana taş mı düştü".ama düşmemiş.spiker bir konuşma yaptı övdü mü sövdü mü belli değil.konuşmadan aklımdan kalanları yazıyorum
    "dünyada 70 yıl boyunca hersene ayakta durulan başka ülke yok.sadece türkiye var.sadece türkiye'de var bu." son cümle olarak "biz de atamızı rahmetle anıyoruz" dedi ve dediği anda metin falan vermeden "payitaht" denen zırvalığı yayınladılar.
    bazılarınıza alınganlık gibi gelecek ama ben böyle rezil bir habercilik daha görmedim.ulan başka metin mi yoktu?.madem diyeceğiniz birşey yok yapma ulan.sinirlerim bozuldu yeminle.
  • tamam her şey iyi güzelde benim merak ettiğim sonra banyo yaptınız mı? bence konunun en önemli kısmı o.