şükela:  tümü | bugün
567 entry daha
  • az önce gib müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede, benim anladığım; herkese yalan söylendi. sadece anapara üzerinden geri ödeme yapılacak dendi. ama, benim borcum vergi dairesine devrolmuştu; ve bu borcun sadece gecikme faizi silinmiş. gecikme zammı kısmı ise, silinmemiş. onu ödemek zorundaymışız. 2017'de ödemem gereken anapara olan 13 bin liranın üzerine gelen 12 bin liralık gecikme zammını ödemem isteniyor. anapara 13 bin aldım. zamla birlikte 25 bin lira vermeliyim yani... cumhurbaşkanı çıkıp bas bas demedi mi, herkes aldığı kadarı kısmını ödeyecek? milletin gözünün içine baka baka yalan söylediler. ne de olsa, en iyi yaptıkları iş. bu haliyle, ödeyeni siksinler. hadi bakalım. zaten ödeyemem de.
  • sadece 200 tl’lik indirim ile güldürmüştür, tam olarak ne silinmiş anlamadım.
  • vatandaşlık görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışanların bir kez daha cezalandırıldığı olay.
    benimle aynı borcu olan arkadaşım hiçbir taksit ödemediği için 11k borcu silinmiş. ben ise genelde düzenli ödediğim için 500 liram silinmiş.
hesabın var mı? giriş yap