şükela:  tümü | bugün
  • konya'da 6. sınıf öğrencisi 9 kız öğrencisini öpüp, elle tacizde bulunduğu ve ısırdığı iddia edilen "ögretmen"

istismara maruz kalan çocuklardan bazılarının ifadeleri kan dondurucu;

"soru çözdüğümüzde sarılıp öpüyordu. bana, 'çok tatlısın' diyordu. ben ilk başlarda bu davranışları babacan bir tavır olduğunu düşünüyordum. sonradan öyle olmadığını anladım."

"seni seviyorum" dediğini, sık sık eliyle tacizde bulunduğunu, bir keresinde "seni çok seviyorum" diyerek yanağını ısırdığını anlatırken, "beni 200- 300 kere öpmüştür. başka arkadaşlarımı da öperken gördüğüm oldu"

135 yıla kadar hapsi isteniyormuş. umarım hakettiği cezayı alır.
  • bugün de utandık dedirten öğretmen.

135 yıl hapis istenmesine falan aldanmayın. tahrik ettiler beni der, bir takım elbise çeker iyi hal indirimiyle falan 5-10 yıl yatar çıkar. hatta belki ceza bile almaz.
  • haklıdır.
    yaptığının yanına kar kalacağının da bilincindedir.

mahkemelerin kendisini tutuklamayacağına inandığı için kendisini suçlu da görmeyecektir.

kazara hapse girse de diğer suçlular gibi kendisini masumdan sayacaktır.
  • pisliğe bakar mısın, kimseyi suçlamayalım diyeceğim ama aklıma da başka zümre gelmiyor.

"öğrencileri öpüyorum, ama bunu kötü niyetle yapmıyorum. ben bilemedim olayın buralara geleceğini. yanlış anlaşılacağımı düşünemedim"