• onursuz fetö artiklarinin hala kuyruklarini kistirarak basliga kostuklari bir haberdir, tahliyesine cok sevindim.

türkiye cumhuriyeti hükümeti, terör örgütü degildir ama mevcut hükümetin önderliginde teröristlere yillarca yardim ve yataklik yapmistir. bunun sonucunda onlarca emniyet ve silahli kuvetler mensubu gectigimiz bir bucuk yilda fetö yani terör örgütü mensubu olmaktan tutuklanmis ya da görevlerinden uzaklastirilmistir.

yine onlarca akpli siyasetci basta belediye baskanlari yine bu terör örgütüyle iliskileri yüzünden görevlerinden uzaklastirilmistir. mevcut cumhurbaskani televizyonlarda hocam nolur gel, özledik seni derken ahmet sik gibi cesur gazeteciler tehlikeye karsi halka uyarmaya calismis, karsiliginda ise uydurma suclarla özgrlüklerine el konulmustur.

aramiza hosgeldin ahmet sik. senle bir kisi fazlayiz, onlar ise bir kisi eksik malum iki numara simdi hem dini hem siyasi lider. artik bir numara memleketinden kolay kolay geri gelemez.
  • murat sabuncu ile beraber tahliye edilmiş olmalarıdır. mutluyum sözlük.

kaynak
  • günün en güzel haberi.
    eski-yeni fetöcüleri kudurtmuş şimdiden. siz hele durun.
  • bu adamla uyuşmayan bir dolu fikrim olsada, adamda fil kadar taşak olduğu gerceğini inkâr edemem.
    sevindim.
  • malumun ilanıdır.
    bizim devir efsane gazetecilere yetişemedi.
    uğur mumcu hainler tarafından katledildiğinde kahvaltı masasında ayaklarımız daha yere değmiyordu.

bu adamı susturmak için içeri tıkanlar, kendi elleriyle bir efsane yarattılar.
    bu da onlara dert olsun.
  • çok sevindim. bu ülkede cesur bir tane adam sayacaksak ilk sıraya kendisini koymak lazım. bunca pisliğe rağmen psikolojisinin bozulmaması takdire şayan.
  • memleketin en delikanlı adamının özgürlüğüne kavuşmasıdır.
    umarım sevincimiz kursağımızda kalmaz.
  • neden sorusunu akla getirmiştir.

ben tayyip gidene kadar çıkamaz diyordum ettiği laflardan sonra.

alaman bağlantılı tiplerin salınmasına benzer bir pazarlık sonucu salındı sanırım.

ne olursa olsun güzel haber ama.
  • mutlu eden haber.

(bkz: her şey bitti derken çıkagelen insan)
hesabın var mı? giriş yap