• rezalet puanı 10/10 olan rezalettir. mutfaktaki eti cinimi sokakta yakarak protestoya başlıyorum.
  • geçen bakkala girdim. eti üç harfli dedim. bakkal “evet eti üç harfli” dedi. eti’nin üç harfli olduğunu biliyorum. üç harfli almak istiyorum dedim. önündeki çarkıfeleği gösterdi, çevir dedi.

çevirdim. c dedim, mini etekli hostes bakkalın duvarındaki panoyu çevirdi, tekrar çevirdim, i dedim bir anda yanlışlıkla...

darad diye uyarı sesi geldi. başka oyuncu olmadığı için yapacak bişi yoktu. bakkaldan çıktım.
  • "beynimi çalıştırdığım için glikoz ihtiyacım oldu" dan sonrasını glikoz ihtiyacımı karşılayamadığım için okuyamadım.
  • eğer gerçekse, üretim hatasıdır. bir şeyin ucuz olması, marka tarafından vaat edilenin karşılanmamış olmasını meşrulaştırmaz.

azcık uyuzluk yapın, eti de size “tüketici çenesini kibarca kapatma kolisi” göndersin. karam, brownie filan derken kan şekeri toplanır zaten.

eti, sendeyiz.

can manay, özliycez piç.
  • çağrı merkezi görevlisinin "üç kulhuvallah bir elham"'la çözeceği rezalettir.
  • tam bir rezalet içini yiyip kabuklarını bırakmış şerefsizler.
  • (bkz: seni o kadar iyi anlıyorum ki.)

acını paylaşıyorum kardeşim. şu an gerçekten çok üzüldüm. eti cin benim için hani şu kırmızı kutu da satılan, kare paketli çikolatalar var ya, hani adı hiç bilinmez ama çogzel oluyo yiyince, işte onunla beraber kutsaldır, en sevdiğimdir, biriciğimdir.

bir kere o kırmızı çuklatlardan almıştım, bi tanesi boş çıktı. daha doğrusu yarısı yok. kırmızı pakete sarmışlar kare kare, birinin içini yarım bırakmışlar.

bi üzüldüm bi üzüldüm bi üzüldüm sorma, bi açıldım bi kapandım duygusal bağlamda.

yarım tane eksik yemek ne demek anlayamazsınız siz. belki sizler skinny bedenlerinizin altında, bir seferde en fazla bir kare yiyorsunuz o çiklotlardan, ama ben.. ben annemle mutfakta ayaküstü sohbet ederken, iki dakikada tüm kutuyu bitirebilme enerjisine ve gücüne sahibim.

boğazımda kaldı yeminle.

bizim etcinlerimizi, çuklatlarımızı kim yediyse boğazında kalsın işallah.

rezalet puanım 12,5. eved. 10 üzerinden.
  • sözlügün düstügü hal bakimindan, ibretlik bir konu ve konu basligi.
  • eve exorcist çağırarak protesto ettiğim rezalet.
  • hepsini okudum, sen haksızsın eti cin seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.
hesabın var mı? giriş yap