şükela:  tümü | bugün
  • yakında meydana geleceğini düşündüğüm durum. insanlar her gün yerli ve yabancı futbolcu transferlerinden ve magazin medyasının yaratmış olduğu saçma sapan haberlerden sıkılmış vaziyette. üstelik her hafta sonu başlıkları meşgul eden sözlüğün kalitesinin düştüğü apaçık ortada. futbol konuşulmaya ve tartışılmaya açık bir spor dalı değildir. türkiye’de uzman olarak futbol yorumu yapamayan birine denk geldiniz mi ? tabii ki hayır. çünkü herkes uzman. bir konu hakkında herkes kendini uzman zannediyorsa orada büyük bir cahillik hastalığı yayılmıştır. en kısa zamanda futbol muhabbetlerinin yasaklanacağını düşünüyorum.
  • her şeyden önce, adam klasik bir takım yorumu yapıyor. elbette ki herkes kendi takımını savunur.. ondan sonraki 10-20 entry küfür doluyor ahahaha. gülerek takip ediyorum. acaba kadınlar ne yapıyordur futbolun olduğu günlerde.
  • türkiye'de uzman olarak herhangi bir şeyin yorumunu yapmayan gördünüz mü? bırakın insanlar ne isterlerse konuşsunlar , zaten konusulabilecek bir tek sözlük kalmışken...