• thy euroleague 25. hafta mücadelesi. karşılaşmanın başlama saati tsi 21:00.
  • fenerbahçe'nin yenmesi durumunda, ilk 4'ten bir üst tura çıkacağı, önemli bir müsabaka.
  • zamanı geldiğinde -ki biraz daha süresi var- šarunas jasikevicius'un zeljko obradovic'ten bayrağı devralacağını bilen gerçek basketbolsever fenerbahçelilerin keyifle izleyeceği 25. hafta mücadelesi. 2017-18 thy euroleague sezonu normal süresi için kritik bir mücadele ve son topa kadar yakın skorda gidecek harikulade bir maç olacak.
  • fener şu anda euroleague'in en sıcak takımlarından biri. 2. devrede oynadığımız 9 maçtan 8'ni kazandık. tek yenilgimiz oly'ye karşı. zalgiris 2. devrede oynadığı 9 maçtan 4'nü kaybetti. ilk maçta istanbul'da 1 sayı farkla yenilmiştik. sezon bitmesine daha 5 hafta kala play-off biletini kapacağız. son 5 maçta 2 galibiyetle saha avantajını da alırız. fener 3-5 puan farkla kazanır. bu arada obra'nın fener'in başında 100. galibiyeti olacak
  • geçen sezon olduğu gibi hesapları birer birer kapatmaya başladığımız -sürdüreceğimiz-
    maçlardan biri.

bakalım rakibimiz ilk maçtaki ve sıkıntı çektiğimiz çoğu maçta olduğu gibi sıra dışı üçlük yüzdesi bulabilecek mi.

bizim sakatlar döndükten sonra giderek sorunlarımız çözülüyor. takım kıvamını buluyor.
    bu geceki maç bunun için de güzel bir ölçüt olacak.

her şey bir yana keyifli bir basketbol gecesi yaşayacağız. tadını çıkaralım!
  • türkiye saatiyle 21.00'da başlayacak ve bein sports haber kanalından izlenebilecek maçtır.

umarım galip geliriz ve play-off'lara kalmayı garantileriz.
  • sert geçecek maç . tek derdim sakatlıksız olsun.
  • bu maçta rakip zalgiris değil‚ kendimiz olacağız. rm galibiyeti sonrası zalgiris´le oynarken en önemli sorun konsantrasyon düşüklüğü olabilir ancak. bu anlamda bir sorun yaşamazsak daha rahat kazanabiliriz. bunun dışında dış atış savunması ve içerde yardım savunmaları önemli olacaktır bizim için. zalgiris oyuncuları gününde olurlarsa ciddi yüzdeli atabiliyorlar.

umarım pangos´u sloukas birebir savunmaz ve vesely‚ kalinic‚ guduric‚ wm ile switch savunma etkili olur diye düşünüyorum zalgiris´e karşı.

başarılar fenerbahçe'm
  • 15500 biletin satıldığı maç.
  • zalgris her maç bu kadar ballı mı acaba dediğim maç.
hesabın var mı? giriş yap