• ankara kalesini andriy shevchenko korumaktadir.

edit: uzaktan hic benzemiyormus lan.

edit2: yok lan bu bildigin shevcenkoymus harbiden. herif 4uncu golun asistini verdi. yuru be shevchenko.

edit3: besiktasliyim ben ha. yanlis olmasin.
  • hipokrat yasasaydi, izlenmesi sakincali derdi muhtemelen.

evet, az once beeyore isimli 1 adet besiktas taraftarina daha kanser tanisi konulmustur.

edit: kanserinde tedavisi varmis lan. (bkz: bobo). gecti az once.
  • bobo'nun golü ile beşiktaş 3-1 öne geçmiştir.
  • bobo attı ankaraspor küme düştü.
  • bobo'yla beraber şampiyonluk şarkıları söylemeye başlayacağımız maçtır....
  • şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik,
    geceleri uyumadan sabahlar ettik,
    uçurumlara düşmeden tut elimizi,
    şampiyon ol beşiktaş'ım mesut bizi şarkısını dilime dolayan maçtır...
  • (bkz: beyaz ulan)
  • büyükleri için kötü geçen bir sezonun ardından ligin en hakeden takımın zirveye oturduğu ve bir fenerbahçeli olarak söyleyebilirim ki şampiyonlugunu ilan edecegini düşündüğüm maçtır.
  • gecen hafta gaziantepsporun sivassporu yenmesi uzerine bulent uygunun "rakip sampiyon mu olacakmis niye boyle oynuyorlar" demecine tepki gosteren besiktaslilarin ankarsporun gol atmasi uzerine "rakip sampiyon mu olacakmis niye boyle oynuyorlar" dedigi mac. guluyorum ben bu ise.
  • be$ikta$'in son dakikalarda gelen gollerle averaj olarak ta sivasspor'u geride biraktigi mac. bunun ne onemi var? iki takim arasinda oynanan iki mac ta 1-1 berabere bitti, ve be$ikta$ siralamada $uan iki puan onde. be$ikta$'in son yillarda oynadigi tum kritik derbilerde sictigi goz onune alinirsa 33. haftadaki galatasaray macinda en azindan bir beraberlik olasi gozukuyor. bu durumda diger iki haftada oynanan maclarda sivasspor be$ikta$'tan daha farkli galip gelmedigi muddetce be$ikta$ olasi bir galatasaray beraberligi ile dahi $ampiyon olabilir. umarim mustafa denizli bu ihtimallerin hepsini goz onunde bulundurarak ozellikle derbide takimina daha kontrollu bir futbol oynatir cunku kontrolsuz gucun guc olmadigini fenerbahce macinda aci bir $ekilde tecrube ettik.
hesabın var mı? giriş yap