şükela:  tümü | bugün
  • videoda görülen ağlamadır. gözyaşları kadar robotik bakışları da ilginç olmuş.
  • dön mavi gözlüm,altın gülüşlüm,bitsin bu hasret.
  • sadece ilk on saniyesini izleyebildiğim için göremediğim ağlama. bence siz de izlemeyin. bu arada onun gözlerine ne olmuş lan öyle?
  • kafayı yediğinden olsa gerek..
  • korkutucu bakışlarını sağlıklı bulmadığım insandır.
  • sonlara doğru marlon brando'ya dönüşüyor.
  • herif çökmüş. vatansızlık çok büyük bir hasrettir. mevsim yaz da olsa kış da olsa, siz üşürsünüz. duygusal bir adam, liderlik vasfının ağır bastığını düşündüğü ve kitlelerin de kendine ihtiyacı olduğunu düşünüyor.
    hâlâ ve hâlâ sözlerine yansıtmamış olsa da erdoğan'a karşı bir kin ve öfkesi var.
  • vay arkadaş, türkiye siyasetinde neler dönmüş dedirten videodur...

pazarlıklar; tunsu hanım, başbakanlık, dış işleri bakanlığı sonra başka partilerin cem uzan'ı kendi tarafına çekme teklifleri...

yalnız benim bildiğim bir şey varsa o da cem uzan, türkiye'de en büyük sırlara vakıf insandır, hele hele ünlüler dünyasında...

tek örnek : ibrahim tatlıses akp'den gireceği milletvekilinden bir anda neden genç partiye geçti...

işte onun nedeni gizli kasadaki gizli kasetlerdir... bu adamın elinde bütün ünlülerin kasetleri vardı, şu an var mı bilmiyorum...

gülben ergen de bunlardan bir tanesiydi...
  • hitabiyla bugunku siyasi - siyasi olmayan herkesi bi cirpida tokatlayacak insanin roportaji.

ulan dolandirmis herkesi, bosver be gel beni de dolandir yeter ki gel, geri don diyesi geliyor insanin. adamlar da onun dolandirmalarina nasil kizdilarsa o zaman misliyle karsilik verdiler be anamiz agladi.