şükela:  tümü | bugün
  • merhaba sevgili sözlük ailesi,

hiç dolandırmadan direk konuya girmek istiyorum. 9 mayıs 2018 eşimin doğum günü olmasından dolayı, 8 mayıs tarihinde çiçeksepeti.com üzerinden 09:00-12:00 saatleri arasında ulaştırılmak üzere bir sipariş oluşturdum. ödeme sayfasına geldiğimde, ödemeyi bkm ekspres ile gerçekleştireceğimi beyan ederek, ilgili sayfaya yönlendirildim ve ödeme işlemini tamamladıktan sonra tekrar çiçeksepeti.com adresine yönlendirildim. sayfa ödemenin alınmadığını bildirip beni tekrar ödeme sayfasına yönlendirdi ve aynı işlemi tekrarladım. tekrarında ise yine aynı sonuçla karşı karşıya kaldım. sonrasında direk hem bankamı hem bkm ekspresi kontrol ettiğimde bu tutarların ilgili kurum tarafından çekildiğini gördüm.

bu sabahtan beridir de sürekli iletişim kurduğum halde bana hala siparişin tamamlanmadığını ödemenin alınmadığını iddia etmekteler. kendilerine dekont gönderdiğim halde, öncesinde ismini hatırlamadığım bir bayan, hasan bey ve emre bey adındaki firma çalışanları bir talep oluşturacaklarını fakat yine de ödeme yapmamış olduğumu belirtmekteler. yapılan ödemeleri de sizlerle paylaşıyorum.

https://i.hizliresim.com/plyng9.jpg
    https://i.hizliresim.com/ygypv6.jpg

sonrasında bkm ekspres ile iletişim sağladığımda kendileri de ödemenin ilgili kurum tarafından alındığını teyit ettikleri ve iletişime geçmelerine rağmen, bir geri dönüş alabilmiş değilim. açıkçası parasını ödediğim ve hiçbir hizmet alamadığım bir firma tarafından dolandırıldım.

hem eşime yapmak istediğim doğum günü süprizim mahvoldu, hem dolandırıldım. bundan sonra da bu firma ile herhangi bir alışveriş içinde bulunabileceğimi sanmıyorum.
  • sistemlerde bir askıya alınma durumu olabileceğinden şimdilik rezalet puanım 6/10 olan rezalet. yine de geçmiş olsun.
  • çok ilgi çekecek bi rezalet değilmiş.
  • bu rezalete puanım 9/10. bal gibi rezalettir. ulan adam size dekont yollamış amk biraz araştırın uğraşın muhasebenize, bilişim biriminize filan yollayım adam ödemiş işte hatanın siz de olmadığını nereden biliyorsunuzda ödeme yapılmamış diyorsunuz. bilişime biraz daha yatırım yapmanız lazım ölücülük yapmadan.
  • dumduz rezalet.

yarin arayip hediye gonderirler ama ozel gun gectikten sonra gecmis olsun denir anca.
  • dolandırmadan deyip dolandırdığı için rezalet puanım 2/10.