şükela:  tümü | bugün soru sor
 • akp’nin en büyük başarısızlığı sosyal medyayı hayali bir evren gibi benimseyip dikkate almamak.

  akıllı bir insan böyle bir kollektif tepkiden oturur ders çıkarır ama gelen açıklamalar içler acısı. sözcülerin biri diyor ki “24 haziran’da klavye kahramanlarıyla görüşeceğiz” diğeri görüp arttırıyor “25 haziran sabahı tamam diyenlerin kabusu başlayacak”.

  işte bu noktada insan sormadan edemiyor: ulan siz kimsiniz? tamam diyen 2 milyon kişinin fake hesaptan yazdığına inanmak istiyorsan inan allahın zekasızı, sen bilirsin ama gerçek gün gibi ortada: insanlar sizden, agresifliğinizden, tehditlerinizden bıktı.
 • zor tabi, sosyal medyayı domine için kendine klavye kullanabilen köpek bul, ortalığa sal; 3-5 "çapulcu" sosyal medyanın her alanında ağzına sıçsın bıraksın.

  - bu troller ne sike yarar ulan!
  - tamam ekşide başlık açıyoruz babacım şimdi
  - tamam deme banağğğğ!

  kızma abicim, kendine azıcık kafası çalışan adam bul. iq seviyesi 70 üzeri olsun en azından. bütün trollerini bir araya toplasan millet toplantı var demez, geri zekalılar sirki geldi diye alkış tutar.

  evvela yaptığın, kurduğum oluşum buram buram şerefsizlik kokmayacak. adamlar senelerdir anasına bacısına sövdürmekten kaşarlandı artık. anaları sağır oldu kulak çınlamasından.

  yani?

  olmuyor işte zorlama. gerçek cevap sandıktaysa git sandık başında bekle. yok köydeyse git köye git. hala gelip burada başlık açmaya çalışıyorsun.

  (bkz: bir aktroll ağlıyor gözleri yaşlı)
 • sosyal medya nedir?
  mesela pembe götlü solcuların ve buradaki ekşici ergenlerin 3-4 hesap açarak entry girip kalabalık yaratması mı?

  bugüne kadar gezi olaylarında burada binlerce entry girildi tayyip'in sonu geldi asılacak kesilecek o olacak bu olacak adam herkesin götünden kan aldı kan!

  sonra dediler başkan olamayacaksin adam sike sike anayasayı da geçirdi. ve oy pusulaları tartışması varken buradaki piclerin bir tanesi sokağa çıkacak göt bulamadı

  akp bunu bildiğinden burada yazılanları sikime bile takmıyor.