şükela:  tümü | bugün
  • o eski halinden eser yok şimdi be reis. ciddi ciddi yaşlanmış ve çökmüşün. ne olurdu 2007'ye kadar yönetip, fetöcüler ergenekon kumpasını kurmaya başladığında falan bıraksaydın da ülke bu hale gelmeseydi..
  • bunun benzeri babaannemden kalmıştı.
    çok iyi paraya satmıştık.
  • taht bile çek git bebeğim uzaklara diye bağırıyor.

tanım : tayyip erdoğan'ın kendisini daha üstün göstermeye çalıştığı(klasik kol bacak açık oturuş) ama düşük enerjisi sebebi ile çökmüş göründüğü, muharrem ince'nin ise tahta alıcı gözle baktığı fotoğraf

tayyip seçilse bile 5 sene götüremez gibi, at fav'a bekle
  • sorsan "itibar" derler...
    şu osmanlı özentisi eziklikleriniz, sakil hareketleriniz, görgüsüzlüğünüz, nobranlığınız kabak tadı verdi be...

itibar öyle tahtta oturmakla olmaz paşam !!!

yedi düveli dize getirip 72 çeşit düşmanı denize döken atatürk oturmadı o tahta.

çünkü itibar tahtta oturmakla değil, halkın gönlünde taht kurmakla elde edilir.
  • eritilmiş tespihlerden yapılmış bir tahta oturmasını beklerdim
  • muharrem ince' nın kravatsız kıyafeti ve yüzündeki enerji bir tarafa , çökmüş omuzları ve baygın bakışları ile sayın cumhurbaşkanı diğer tarafta.

edit: noktalama.
  • muhtemelen şöyle bir konuşma gerçekleşti:

-ben tahta oturacağım.
    +tahta mı?
    -tahta tabi zoruna mı gitti?
  • uzun adam muharrem'in yaninda ufacik kalmis ya lan
    allah'im nelere kadirsin.
    ne guzel gosteriyorsun
  • benim evime bir misafir gelse, ben kalkar evin en rahat koltuğunu misafirime veririm. sevdiğim ya da sevmediğim misafir olsa da böyle yaparım. ne bileyim biz böyle gördük atamızdan dedemizden...

tamam muharrem ince tahtta otursun demiyorum ama çok mu zor oraya aynı özelliklerde iki koltuk getirtmek?