şükela:  tümü | bugün soru sor
  • trthaber, haberturk, ntv, cnnturk tarafından yayınlanıp yayınlanmacağı muamma olan mitingdir.

zira bugün saat 12’den 5’e kadar rte’nin her gun soyledigi seyleri bu sefer de sinan erdem kapali spor salonunda soyledigi icin araliksiz verdiler de!?
  • milli iradeyi yansıtan televizyon kanallarımızda değil, subliminal illuminatici, soros sermayeli youtube, turuncu devrimci (buraya kalantor isim bulamadım) vatikan ve israil destekli periscope gibi ajan kanalalrından canlı verilecektir.
  • yarın saat 16:00'da istasyon meydanında olacak miting imiş.
  • iddiaya göre chp'nin diğer cumhurbaşkanı adayları ilhan kesici, abdüllatif şener ve yılmaz büyükerşen de mitinge katılacakmış.
  • iddia ya göre selimiye camiinde sabah namazını müteakip, arka sokaktaki hacı baba tekkesinde zikir e katılacakmış. sonrasında dervişlerle çorba içip,” ben de sizdenim, dedem beni çok zikre götürdü” mesajı verecek, ardından öğle namazını yine selimiye de kılıp tesbihe kalmadan miting e yetişmeye çalışacakmış. uzun sürmesi planlanan miting i ise “ikindi geçiyor sevgili vatandaşlarım, kerahat vakti girmeden kılayım” diyerek sonlandıracakmış.

not: hadi yapma da göreyim muharrem, yok öyle bir cumayla yırtmak (swh)
  • trakya seni bağrına basacak muharrem.
  • ince’nin edirne’de düzenleyeceği mitinge chp’den onlarca milletvekilinin yanısıra, sürpriz bir gelişme yaşandı. chp’nin cumhurbaşkanı adayı muharrem ince, edirne mitingine, partisinin cumhurbaşkanlığı aday adaylığı sürecinde isimleri geçen bütün isimleri davet etti. o isimler de bu davete icabet etmeyi kabul etti.ince’nin edirne mitingine, chp’nin cumhurbaşkanı aday adayı olarak isimleri uzun süre kulislerde konuşulan istanbul milletvekili ilhan kesici, eskişehir belediye başkanı yılmaz büyükerşen ve ak parti kurucularından ve eski başbakan yardımcılarından abdüllatif şener’in de katılacağı öğrenildi.ince’nin, partisinin cumhurbaşkanı aday adayları ile birlik ve beraberlik mesajı verecek.
    https://duzgunhaber.com.tr/ince-kenetlenme/
  • genellikle oy oranlarının yüksek olduğu illerde miting yapar chp. kendin çal kendin oyna olayı.
    bu sefer muhafazakar seçmene oynamaz ama, malum edirne kemalist memleketi. rakısını yudumlayıp, göbek atabilir.
  • mitingi canlı izlemek isteyenler için scope
    linki