şükela:  tümü | bugün soru sor
 • öncelikle kaynağı vereyim https://www.youtube.com/…=fc-jitepqby&feature=shareyoutube linki

  edit: başlığı hazırlarken videonun tarihinin eski olduğunu farkettim ve sildim yada sildiğimi sandım, araştırıp ayrıntıları öğrenip tekrar açarım diyerekten fakat nasıl olduysa başlık açılmış ve benim entry kaynak olarak kalmış.
  yetkili arkadaşlardan ricam düzeltilmesi konusunda yardımcı olmaları yoksa ben entry sileceğim, zira bu ayıp ile yaşayamam. tekrar özür dilerim.
  konu detaylarını tekrar yazmama gerek yok sanırım, arkadaşlar ayrıntısı ile yazmışlar zaten.
 • 19 nisan 2018 tarihli videoya konu olan durum. 9 mayıs ne alaka?
 • yıllardır kandırılan birine; kanırıldığını anlatmaya çalışan, ahali.
 • --- spoiler ---
  asırlık karga
  2 hafta önce
  olayı size tam olarak anlatayım bir beykozlu olarak görüntüler beykoz mitinginden konu ise şu çiğdem mahallesi var tabi burası öyle küçük biryer değil boğaz öngürünüm sınırından başlıyor yani boğaz manzaralı yerler yada denize yakın yerler işte buralara zamanın da büyükler gelip evlerini dikiyorlar çeviriyorlar bir güzel para vs. hiçbirşey ödemeden tabi kondukları yerler osmanlı döneminden bir kişinin torunun bu kişi davayı açıyor ve kazanıyor belirttiğim yer oltacı sokak haritadan bakabilirsiniz çubuklu mahallesi içinde bazı şeyler geçerli tapu yok vs. beykoz için projeler hazırlandı torunlar gyo paşabahçede otel yaparak işe başlıyor yani demem o ki bu yorumumu unutmayın 3-5 sene içerisinde gördüğünüz beykoz komple villa dolacak he tabi oturanlar bu zamana kadar bedavaya oturdu o ayrı orasını nasıl değerlendirirler bilmiyorum sokağa atmazlar insanları herhalde ama satıp giden çok kişi biliyorum hayırlısı olsun derim.
  --- spoiler ---?
 • bugün çekilen görüntü değil, bir kaç hafta önce gerçekleşen olay. hatta başlığı vardı. bulursam editlerim.
 • beykoz çubuklu mahallesi harika bir manzaraya sahiptir. yapılan konutların tamamı ise tapusuzdur. belediyenin bölge halkına siz buradan siktirip gideceksiniz çünkü burayı villalaştırma projemiz var demesi üzerine bölge kadınları üzerinde -çubuklu'ya dokunma- yazan baskılı tshirt lerle erdoğan'ın mitingine gitmiştir. hatta kadınlardan bazıları miting sonrası erdoğan'ın otobüsüne çağrılmış, dertleri bizzat erdoğan tarafından da dinlenmiştir.

  sıkı durun olay burada başlıyor.

  erdoğan kendilerine bu konudan haberdar olmadığını, yapılacak ihaleye kiptaşında gireceğini ve yıkılacak yerlerden bölge halkına da daire vereceklerini söylüyor.
  bu saflar da allah razı olsun başkanım nidalarıyla otobüsten iniyorlar.

  hepsinin fbook'unda, sosyal medyasında vs. erdoğan'a methiyeler düzen, seni başkan yapacağız paylaşımları mevcut. daha ne denilebilir ki !!