şükela:  tümü | bugün
 • çok büyük geçmiş olsun umarım hukuk bu defa çalışır ve bizi şaşırtır...

  keşke bu şekilde görmeseydim ama memlekette her popüler , özel veya görece olarak pahalı olanın iyi ollmaığını bir kez daha görmüş oldum.
 • çok büyük bir olay. koru hastanesine gidilmemesi gerekir. bir hastanenin insan hayatını nasıl hiçe saydığını çok açık ve net görüyoruz. allah bu para kölelerinin belasını versin.
 • cinayet bu!
 • amınakoduğumun ülkesinde ne doktor işini düzgün yapar ne bakkal
 • özürunu siksinler dediğim rezalet. allah kimsenin başına vermesin. kardeşim bu nedir nasıl mantiktir çıkıp şunu demek "hastane bizden bir özür bile dilemedi." özürünü siksinler. böyle bir şey avrupa ya da amerika'da olsa idi o hastanenin götünden kan alırdın. ama türkiye olunca başka. kayıtlar değişir yalanlar söylenir. özür beklemek nedir ah kardeşim. inşallah hastanenin bir şekilde mahkeme sonunda hayatını felç edersin. cezalarını çeksinler.

  başlık başa kalmış, ama mesaj geldi detayları varmış ekliyorum. aşağıda belirtilen alıntıdır

  """"
  şu an bu başlığın ilk entrysi sizde. rica etsem aşağıdaki linki ekler misiniz?

  olayın detayları burda yer almaktadır diye.
  malum avukat şu sıralar kendi başlıklarıyla ilgilendiğinden buna sarmamış durumda, ama akıllarına geldiğinde silinebilir.
  ya da itibar yonetimi olarak entry sildirmenin iyi olmadıgını hatırlamış olabilirler.

  https://justpaste.it/19nmv

  linkteki entryi açık açık da yazabilirsiniz. bir de entrynizdeki hakaret ifadelerini silip biraz yumusatırsanız en azından modlara silme sebebi vermemiş oluruz.

  ilk gun "cinayet" "katil" gibi teknik anlamdaa hukuki ifade içeren entryler mahkeme kararı olmaksızın silindi. ama sonra epey bir entry ve yazar uçuruldu. süreci takip ettiniz mi bilmiyorum. ben ve bir kaç arkadaş o süreçte farkındalık adına epey çaba sarfetmiştik.

  olası işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

  """"
 • yansın bu dünya ya yansın amk!! ne desem boş. iki kan alıyor, eli enjektör tutuyor diye kendini doktor zanneden hemşirenin yaptığı ölümcül hataya mı yanarsın? operasyona geç kalan doktora mı yanarsın? hastanenin şerefsizliğine mi yanarsın? insanlığın ölmesine mi yanarsın? artık neye yanarsan yan dünya! yeter ki yan dünya yan!
 • allah belalarını versin. yukardada denildiği gibi ağır suç işlenmiş, rezalet çok hafif kalır. gereken yasal işlemler yapılmalı ve buna sebep olan kim varsa cezasını ağır bir şekilde ödemeli.
 • bazen çok zorlamamak mı gerekiyor bilmiyorum ki, her şey mükemmel olsun diye uğraşıyorsun, ama olmuyor, sıradan bir devlet hastanesinde hiç bir sorun yaşamadan belki doğum sorunsuz bir şekilde olacaktı. doğum konusunda uzmanlaşmış devlet hastaneleri var, belki oralardan doktor bulmak oralara gitmek en doğrusu. allah yardımcısı olsun hem anne babanın hem bebeğimizin.
 • lanet olsun böyle ülkeye !
 • evlat sahibi olmak isteyen biriyim. okurken tüylerim diken diken oldu. kendimi ve eşimi bu ailenin yerine koydum. insanın çıldırması işten değil.
  burası bir devlet hastanesi değil, özel hastane. binlerce lira alıyorlar bu işlem için. aileler sırf çocukları daha güvende doğsun, özel olarak ilgilenilsin diye bu paraları ödüyor.
  allah topunun belasını versin. hastane yönetimi dahil olaya müdahil olmuş herkesin meslekten men edilip yargılanması gerekiyor.