şükela:  tümü | bugün
  • özürunu siksinler dediğim rezalet. allah kimsenin başına vermesin. kardeşim bu nedir nasıl mantiktir çıkıp şunu demek "hastane bizden bir özür bile dilemedi." özürünü siksinler. böyle bir şey avrupa ya da amerika'da olsa idi o hastanenin götünden kan alırdın. ama türkiye olunca başka. kayıtlar değişir yalanlar söylenir. özür beklemek nedir ah kardeşim. inşallah hastanenin bir şekilde mahkeme sonunda hayatını felç edersin. cezalarını çeksinler.

başlık başa kalmış, ama mesaj geldi detayları varmış ekliyorum. aşağıda belirtilen alıntıdır

""""
    şu an bu başlığın ilk entrysi sizde. rica etsem aşağıdaki linki ekler misiniz?

olayın detayları burda yer almaktadır diye.
    malum avukat şu sıralar kendi başlıklarıyla ilgilendiğinden buna sarmamış durumda, ama akıllarına geldiğinde silinebilir.
    ya da itibar yonetimi olarak entry sildirmenin iyi olmadıgını hatırlamış olabilirler.

https://justpaste.it/19nmv

linkteki entryi açık açık da yazabilirsiniz. bir de entrynizdeki hakaret ifadelerini silip biraz yumusatırsanız en azından modlara silme sebebi vermemiş oluruz.

ilk gun "cinayet" "katil" gibi teknik anlamdaa hukuki ifade içeren entryler mahkeme kararı olmaksızın silindi. ama sonra epey bir entry ve yazar uçuruldu. süreci takip ettiniz mi bilmiyorum. ben ve bir kaç arkadaş o süreçte farkındalık adına epey çaba sarfetmiştik.

olası işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

""""
  • yansın bu dünya ya yansın amk!! ne desem boş. iki kan alıyor, eli enjektör tutuyor diye kendini doktor zanneden hemşirenin yaptığı ölümcül hataya mı yanarsın? operasyona geç kalan doktora mı yanarsın? hastanenin şerefsizliğine mi yanarsın? insanlığın ölmesine mi yanarsın? artık neye yanarsan yan dünya! yeter ki yan dünya yan!
  • lanet olsun böyle ülkeye !
  • evlat sahibi olmak isteyen biriyim. okurken tüylerim diken diken oldu. kendimi ve eşimi bu ailenin yerine koydum. insanın çıldırması işten değil.
    burası bir devlet hastanesi değil, özel hastane. binlerce lira alıyorlar bu işlem için. aileler sırf çocukları daha güvende doğsun, özel olarak ilgilenilsin diye bu paraları ödüyor.
    allah topunun belasını versin. hastane yönetimi dahil olaya müdahil olmuş herkesin meslekten men edilip yargılanması gerekiyor.
  • rezaletten öte cinayete teşebbüstür.kabul edilemez hatalar, saçma sapan açıklamalar..
    ankara koru hastanesi derhal kapatılmalıdır.
  • allah sabır versin bu aileye. umarım bir mucize gerçekleşir ve kalıcı hiç bir hasar olmadan bu badireyi atlatırlar.
    hastaya müdahale ve hastane yönetimi işinin bu kadar lakayıt olduğu başka bir ülke olamaz sanırım.

saniyede 4 bebek diye bir belgesel vardı. dünyanın 4 farklı ülkesinden 4 farklı doğum süreci anlatılırdı. yemin ediyorum hindistan ve afrikadan bir tık ilerde, abidik gubidik ada ülkelerden bile çok gerilerdeyiz.
  • "normal bir insan nasıl katil olur" sorusunun cevabı olabilecek nitelikte bir rezalet. ' çocuğum var, birisi 1 yaşına yeni girdi. böyle bir şey benim başıma gelse herhalde katil olurdum.

olay olurken insan ayılmaz elbette, sonuçta hastanedesin, insanlar sürekli yalan söyleyerek kontrol altında tutuyorlar seni. ama olay ayyuka çıktıktan sonra, herhalde gözüm dönerdi...

yetkililer birşey yapmazlar gerçi ama belki içinde hala adalet duygusu bulunan bir savcı olaya el koyar.
  • bizim ufaklık bir üniversite hastanesinde doğdu. ılgi alaka sağlık gibi konulardan cok müzdarip olmuştuk. o zaman kendime soyledigim su olmuştu "eger bir daha cocuk yaparsak hastanelerin en ozelinde en sagliklisinda olacak bu". görünen o ki hic bir faydasi yok.
    özel hastanede, anne adayi ile özel olarak 9 ay boyunca ilgilenen bir doktor nasil olurda dogum sirasinda anne adayini yalniz birakir akil alir is degil .. cok cok gecmis olsun o gunlere geri döndüm.
    rezalet gibi rezalet hemde sağlığın baskentinde.. yaziklar olsun.
  • ilginç değil mi? böyle can sıkıcı, sinir bozucu ,yaşam enerjisini emen ve her şeye lanet ettiren olaylara o kadar alıştık ki. böyle durumların olmamasını tuhaf karşılayacak duruma geldik neredeyse.
    aileye geçmiş olsun dileyeceğim ama geçmeyecek.
  • yapımda yayında emeği geçen tüm koru hastanesi çalışanlarının allah belasını versin. 5 aylık bir kızım var, ailenin yaşadıklarını okadar kalbimde hissediyorum ki, kalbim sıkıştı okurken.

allah şifa versin, suçu olanlar da ivedilikle belasını bulur inşallah.