şükela:  tümü | bugün
 • çok büyük geçmiş olsun umarım hukuk bu defa çalışır ve bizi şaşırtır...

  keşke bu şekilde görmeseydim ama memlekette her popüler , özel veya görece olarak pahalı olanın iyi ollmaığını bir kez daha görmüş oldum.
 • allah sabir versin zor be
 • çok büyük bir olay. koru hastanesine gidilmemesi gerekir. bir hastanenin insan hayatını nasıl hiçe saydığını çok açık ve net görüyoruz. allah bu para kölelerinin belasını versin.
 • kanım dondu bu nedir arkadas ya
 • rezalet bu durumu adlandırmaya yetmez. bu durum düpedüz cinayete teşebbüstür.

  allah yardımcınız olsun, bu hastanenin kapısına kilit vurulup, sorumluların öncelikle meslekten men edilmeleri daha sonra kalan ömürlerini hapiste geçirmeleri gerekmektedir.
 • cinayet bu!
 • amınakoduğumun ülkesinde ne doktor işini düzgün yapar ne bakkal
 • özürunu siksinler dediğim rezalet. allah kimsenin başına vermesin. kardeşim bu nedir nasıl mantiktir çıkıp şunu demek "hastane bizden bir özür bile dilemedi." özürünü siksinler. böyle bir şey avrupa ya da amerika'da olsa idi o hastanenin götünden kan alırdın. ama türkiye olunca başka. kayıtlar değişir yalanlar söylenir. özür beklemek nedir ah kardeşim. inşallah hastanenin bir şekilde mahkeme sonunda hayatını felç edersin. cezalarını çeksinler.

  başlık başa kalmış, ama mesaj geldi detayları varmış ekliyorum. aşağıda belirtilen alıntıdır

  """"
  şu an bu başlığın ilk entrysi sizde. rica etsem aşağıdaki linki ekler misiniz?

  olayın detayları burda yer almaktadır diye.
  malum avukat şu sıralar kendi başlıklarıyla ilgilendiğinden buna sarmamış durumda, ama akıllarına geldiğinde silinebilir.
  ya da itibar yonetimi olarak entry sildirmenin iyi olmadıgını hatırlamış olabilirler.

  https://justpaste.it/19nmv

  linkteki entryi açık açık da yazabilirsiniz. bir de entrynizdeki hakaret ifadelerini silip biraz yumusatırsanız en azından modlara silme sebebi vermemiş oluruz.

  ilk gun "cinayet" "katil" gibi teknik anlamdaa hukuki ifade içeren entryler mahkeme kararı olmaksızın silindi. ama sonra epey bir entry ve yazar uçuruldu. süreci takip ettiniz mi bilmiyorum. ben ve bir kaç arkadaş o süreçte farkındalık adına epey çaba sarfetmiştik.

  olası işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

  """"
 • daha 3 ay evvel aynı hastanede baba olmuş birisi olarak çok çok üzüldüm. eşimin hamilelik sürecindeki tüm kontrolleri ve doğumu bu hastanede gerçekleşti. işin açıkçası hastane ile bir sorun yaşamadık, demek ki şanslıymışız.

  umarım bebeğin yaşayamayacağı veya engelli yaşayabileceği ifadesi abartıdır, abartı olmasını diliyorum, iyileşsin yav bebecik, iyi olsun.
 • yansın bu dünya ya yansın amk!! ne desem boş. iki kan alıyor, eli enjektör tutuyor diye kendini doktor zanneden hemşirenin yaptığı ölümcül hataya mı yanarsın? operasyona geç kalan doktora mı yanarsın? hastanenin şerefsizliğine mi yanarsın? insanlığın ölmesine mi yanarsın? artık neye yanarsan yan dünya! yeter ki yan dünya yan!