• erdogan faizleri düşüreceğim anlamında laf söyledi, kesinlikle yukarı yönlü olacaktır.
  • 00:00'da 4.07 civarı gap'li bir açılış olursa, asya piyasasında gapin kapanacağını ve kurun yeni zirvelere koşacağını varsayarak 4.05 civarından alış emri girip uykuya dalıcam.

bu hafta izlenmesi gereken bir diger olay 11 nisan'da hakan atilla davasınım kararı.

haftanın sonu hayır ola.
  • sabah 9:55'te ileri tarihli 55.000 usd opsiyonlu işlem yaptım, üzerinden 1.5 saat geçmiş şuan yapsaydım 1400 tl gibi zarardaydım. nasıl bir ülkeyiz öyle düşünün.

ekleme: kapanış kuru ile fark 2090 tl'ye çıktı.
  • ya yeter artik aminakoyayim yeter.
  • 4.069 ile rekorunu tazelemiştir.
  • an itibariyle 4.0702'yi görerek rekorunu yine tazelemiştir.
    edit
  • 4.07 ile yeni rekor geldi.
  • ekonomiyi kim gerçekten yönetiyorsa s.ktirsin gitsin artık dediğim kurdur. napıcaz amk memleketinde şaşırdım artık. dolar 3,65 lerdeyken nolur nolmaz teklif hazırlarken 3,85 alalım dedik. gittik geldik işverenin kredisi çıktı çıkmadı ruhsatı aldık almadık derken bugünlere geldik. elimizde işimiz masada 4,07 dolar kuru var. sizin yapacağınız işin, goygoyun, afra tafranın, yeteneksizliğin, kabiliyetsizliğin allah kırk bin müstehakını versin. allah ve müstehakları çıkarıp başka kelimeler de ayrıca aklıma geliyor.
  • yılanoğlu yavaş ciğerimi söktün
hesabın var mı? giriş yap