şükela:  tümü | bugün
  • az önce farkettiğim gerçek.saat iki civarı televizyon izlerken karnımın acıktığını hissettim ve buzluğa baktım dondurma kabının içinde canım anamın sardığı yaprak sarmasını buldum şuan pişiriyorum peki ya mark zuckerberg veya elon musk bu saatte yaprak sarma yeme lüksüne sahipler midir?yarrama sahiplerdir bok gibi paraları var ama yüksek ihtimal yaprak sarmanın ne olduğunu bile bilmiyorlardır belki mark bizim türk teyzelerin facebook postlarında görmüştür yada elon türkiye’ye geldiğinde tatmıştır ama california veya seattle daki 500 yatak odalı malikanen de gece saat iki de acıktığında zeytin yağlı yaprak sarmasını nerden bulacaksın he?işte bu yüzden ben daha zenginim.
    edit:ulan şu başlığı bile ciddiye alıp eziklemeye çalışanlar var evet gerizekalı bizde biliyoruz dünyanın her yerinde türk restoranı var ve üstte belirttiğim mültikültürel yerlerde muhtemelen uzun yıllardır var ayrıca lan sikik o kadar param olsa senin reklamını yaptığın türk lokantasına gidip yemek mi yerim özel uçağımı hazırlatır türkiye’ye yollarım kimin yaptığı sarmayı beğeniyorsam(o kadar taşşamız var sikmişim vizeyi pasaportu bürokrasiyi)malzemeleriyle beraber ayağıma getirir pişirtirim bu hareketimle de zenginin malı züğürdün çenesi hesabı burda size sayfa sayfa entry girdirirdim.
  • san francisco veya seattle'da hic turk restorani olmadigini zanneden birinin beyani. caniniz cok cektiyse kokkari estiatorio var financial district yakinlarinda, dolmasi da pirzolasi da on numara :)
  • zenginligin neyle olculdugu subjektif oldugu icin gayet mantikli bir soylem