şükela:  tümü | bugün
 • bahsi geçen işletmenin manda kasa audilerden, mercedeslerden inen göbekli, gümüş tepihli amcaların piyasa mekanına dönmüş, aletlerin başında teriniz soğuyana kadar sıra beklediğiniz, kapasitesinin çok üzerinde üye kaydıyla adım atacak yer kalmamış bir mekan olmasından mütevellit şaşırtmayan skandaldır.
 • 19 yıllık izmir şubesi olarak hiç şaşırmadığım haberdir. her şey ürünü satıncaya kadardır sonrası hep kabus.
 • kurumsal spor salonu rezaleti.

  macfit, sportspark, carrera tarzı yerler görünürde spor salonudur ama arka planda milletin birbirine sulandığı, sosyal medyada şov yapmak için spor yapanların doluştuğu yerlerdir.

  o yüzden mahalle spor salonları daha samimi ve ekonomiktir.

  2 aylık 120 lira nakit veriyorum kafam rahat.
 • eğer referans olunmadan üye olmuşsanız, referansı* istediklerine veren satış görevlerine sahip firmanın rezaleti.

  uzun süredir kayıt yenilemeyen eski üyelerine kota tutturmak için referans indirimini verirler. eğer diyaloğunuzu sağlam tutarsanız sene sonunda 3-4 tane referans indirimine sahip olabilirsiniz.
 • bugün değil bu spor merkezi her gün rezalettir aklı olan gidip de parasıyla rezil olmasın .
 • her üyeden takribi 100 tl alsan iyi para he?
 • 82479836 kere arayıp da sonuca ulaşamadıkları müşteri adaylarının acısını böyle çıkartıyorlar herhalde.. yaklaşık 10 senemi 5i aile elite residence 5i bireysel atakoy marina olmak üzere üyesi olarak geçirdim, aile üyeliğiyle ilgili fiyat konusunda hiçbir bilgim yok fakat bireysel üyelik öncesinde konuşmaya başladığımız gün verdikleri fiyatın tam olarak yarısına üye olmuştum.. üstelik konuştuğumuz gün her zamanki gibi kampanyanın son günüydü ve asla bir daha indirim yapmayacaklardı, yarı fiyata düşmeleri 3 gün aldı. o beş sene içinde sanki her gün kalite biraz daha düştü son senede bir kere bile uğramadım ben verdiğim yarı paraya acırken kim bilir kaç kişi tam ücret ödeyip kazıklandı. böyle rezil bir satış politikasına sahip bir firmadan her şey beklenir.

  sistem daha aşağı kabul etmiyor diye verdikleri fiyattan çok daha düşük fiyata üye olan vardır eminim ki..
  sistemin fiyat kabul etmemesi de yalandır, ne öyle bedavacı alarmı gibi sistem.
 • şaşırmadığım haber, biliyorumki aynı şey diğer şubelerindede gerçekleşmektedir...