şükela:  tümü | bugün
  • saçma bir duyar. kurgu yapımlarda hep güzel şeyler mi gösteriliyor? kötüyü göstermeden sadece iyiyi anlatan bir dizi veya film veya en basitinden kitap var mı?
  • niye spoiler veriliyor anlamadığım rezalettir.

hayır ben izlemiyorum da izleyen arkadaşım var.
  • denilen diziyi ve bölümü izlemedim ama senaryo gereği bunların olması bunların olumlandığı anlamına gelmez.böyle bıçak sırtı olan konularda dikkatli davranmalı ve sağduyuyu elden bırakmamalı.onun ötesinde tanım olarak şöyle diyeyim ufak bir pr kokusu aldığım rezalettir.
  • büyük bir rezalettir.
    ben de geçen gün bi film izlemiştim. yönetmenin yatağına kesik at kafası koydular. neymiş johnny'i filmde oynatmamışmış. o çocukta star ışığı yok bi kere.
    lanet olsun böyle rtük'e, tüik'e ve çelik'e.

not: at hırsızıyım.
  • 2-3 dakika göz atarak nasıl yapıldığını merak ettiğim tespittir. sanki oturulup ilgiyle izlenmiş gibi...
  • işlevsiz rtük sayesinde bok çukuruna dönmüş türk televizyonlarındaki bombok dizilerdeki rezaletlerden sadece biridir.
    işte bu yüzden televizyon izlemiyorum.
    rtük dedim de, rtük ya toplumsal ahlaki değerlerimizde bir reform yaptı da bizim haberimiz yok, ya da parasını alıp susuyor. üçüncü bir seçenek aklıma gelmiyor bir türlü.
  • sadece 2-3 dakika göz atarak dizinin 1-2 bölümü hakkında fikir sahibi olmuş yazar beyanı.. yemezler be evladım, yemezler..
  • adam karısını öldürmüyor. sen yanlış diziyi izlemişsin.
  • 2-3 dakikada bu denli çıkarım yapılmış olması gozlerimi sulandırdı. bu ülkede hâla gözlem yeteneği üst düzey insanların yetişiyor olması....

daha fazla devam edemiyciiğm.