şükela:  tümü | bugün
 • işbu başlık müziği,fikirleri,sanatsal perspektiften incelendiğinde yeri doldurulamayacak başarıları ile tüm insanlığın sevgisini kazanmış pop ilahı michael jackson'a (bkz: cem yılmaz'ın michael jackson'a kötü iması) başlığı altında yapılmış ve yapılmakta olan hakaret ve iftiralara hitaben açılmıştır.
  hadsiz bir komedyen! tarafından,kimilerinin espri! olarak kabul ettiği iğrenç bir cümlenin,entelijansiyası ile tanınan ekşi sözlük gibi bir platformda tepki görmemesi şahsım adına utanç yaratmıştır.
  eleştirmek bir yane dursun;
  "adamin işi bu espri yapıyor"
  "ee maykil zaten pedofiliydi"
  "komedinin ahlakı olmaz" vs. gibi sözler sarf ederek bu rezaletin bir kısım yazarlar tarafından şerbetlenmesi iğrençtir.
  şimdi bir sanatçıyı,hele ki michael jackson gibi tüm hayatını sanata ve sevgiye adamış buyük bir sanatçıyı,kendisine açılan tüm davalardan beraat etmiş,suçsuzluğu yargı tarafından defaatle kanıtlanmış bir insanı,böyle bir iftira ile espriye meze edenler ve buna destek çıkanlar kötüdür!
  sanatı tutsak edenler kötüdür!
  sanatı ruhlardan mahrum edenler kötüdür!
 • eksen kaymasi yasayan,karakterden bihaber insanlarin yaptigi ucuz zavalli girisimlerdir.
  mide bulandiricidir.

  rezil ve sonuca ulasamayacak niteliktedir

  onun gibi bir dehaya degil hakaret,iftira kelimeler agizdan cikarken bile soyle bi sallanmak,sarsilmak gerekir.

  sizi gidi bok suruleri sizi!
 • vurgulamak istediği her kelimenin sonuna ünlem koymaktan bıkmadınız mı lan? düzgün insanlarsınız (!) neticede işiniz gücünüz yok mu?

  tanım: düzgün şekilde kanıtlarıyla ortaya konmasını beklerken "ya zaten mahkemede aklandı" ile karşılaştığım rezalet.