şükela:  tümü | bugün
  • rte'nin açıklamasından sonra yerinde duramayan soylu, canan kaftancıoğlu'nu hedef almış.

--- spoiler ---

canan kaftancıoğlu, terör örgütlerinin soytarısıdır.

chp istanbul il başkanı dhkp-c, pkk/kck ve mlkp terör örgütlerinin elemanıdır.

dhkp-c ve pkk/kck propagandası yapmaktan istanbul 37. ağır ceza mahkemesindeki 2019/171 esas no’lu dosya kapsamında 1 yıl 8 ay ceza almıştır +

mlkp’nin sözde kurucu liderlerinden hasan ocak,
    pkk’nın kurucularından sakine cansız,
    dhkp-c’li ebru timtik...

sözde liderleştirdiği teröristlerden sadece bir kaçıdır

--- spoiler ---
  • üst edi: (bkz: sma hastası eren için uçurtma uçur)

sülo sen canan'ı bırak da bu sene kaç tane kaçak afgan soktun ülkeye onu anlat.

ülkenin sınırlarını orospu bohçasına, adeta kaçakçıların oyun alanına çeviren adamın bok parçası kadar değeri olmayan anlamsız tweetleri.

bonus: milliyetçi sülo döneminde göçmen kaçakçılarının instagram'dan reklam verme keyfi. hudut neydi, hudut namustu.

edi2: bakın bakın bu da milliyetçi sülo'nun içişleri bakanı olduğu ülkenin vatandaşlığı: (bkz: 60 ay taksitle tc vatandaşlığı almak)
  • bu ülkede polis de, savcı da, hakim de sizsiniz herhalde.

o öyle, bu böyle, şu şöyle... ee gereğini yapsanıza madem, biz de aydınlanalım...
  • dün c.başkanı, bugün içişleri bakanı sanki başka işleri güçleri yokmuş gibi bir partinin il başkanına saydırıyorlar da saydırıyorlar.

tamam anladık istanbul u iki kere kaybettiniz için bu sinir harbiniz ama hala mı geçmedi öfkeniz, nedir bu celal nedir bu şiddetiniz. *

o değil de; üslup gerçekten yerlerde. siyasetçi böyle yaparak halka nasıl örnek olur ki. üstelik karşınızda bir kadın var yahu. kibarlık hak getire bu memlekette.

yalnız canan kaftancıoğlu gerçekten esaslı bir kadın, güçlü bir kişilik. baksanıza devletin iki büyük makamı kendisini muhatap almakta, sanki siyasi rakip görmekte. vay be gerçekten şaşırtıcı bir durum.
  • açıkça hedef gösterme yapılıyor. yarın fanatiğin biri çıkıp kadının canına kastetse bunun hesabını nasıl vericekler acaba. terörist ise suç duyurusunda bulunursunuz normal bir hukuk devletinde. gerçi bu ülke twitter, instagramdan yönetiliyodu onu unuttuk
  • bu tweetleri atan soylu şu "akp den hesap sormazsam namerdim" diyen soylu değil mi?
    yanlış mı hatırlıyorum? buradaki arkadaş da hafif saç var da karıştırıyorum sandım.
  • biraz da isid ve feto’nun kimden yardim aldigindan bahset bize sayin bakan, dedigim
  • sayın bakan, o zaman neden görevinizi yapmıyor da hala dışarıda tutuyorsunuz. beceremiyorsanız istifa edin.