şükela:  tümü | bugün
  • her cuma olduğu gibi bu cuma da acaba hiç bir zaman kullanmadığım fizy den çılgın hediyeler mi verecek, asla yüklemediğim ve yüklemeyi düşünmediğim bence tamamen saçmalık olan "bip" için 15 gb kullanım gibi saçmalıklar mı verecek diye sürekli durup dururken çöken turkcell hesabım app inden "salla kazan" zımbırtısını açtım.

salladım ve paycell isimli uygulamadan 50 tl kazandığım söylendi. ilk defa paycell ismini duydum, yükleyecek ve paramı alacaktım. sonra da işte harcarım falan diye düşündüm.

programı yükleyince gördüm ki; o 50 lirayı alabilmek için evvela 20 lira yüklemek gerekli. bana programı indirtmek için yalan söylediler, bakın burada bir dolandırıldım.

sonra öğrendim ki programa 20 tl yüklemek için 20.99 tl yüklemeniz gerekiyor. bakın bu da madiktir.

hayır rezillik bu değil, rezillik hediye edilen 50 tl nin bakiyeye eklenmemesi ve "hediye para" olarak ayrı bir kısımdan harcamaya açılması. yani 20 lira yükleyin ve 50 tl hediye vereceğiz dendiğinde aklınıza gelen 70 liralık bir bakiye değil mi? hayır işte öyle değil. 21 lira ödeyerek aldığınız 20 liralık bakiyeniz ayrı duruyor, 50 liralık bakiyeniz ayrı.

hediye para ile kullanılabilir diye bir kısım var.

"hediye para ile kullanılabilir" kısmında sadece belirli ürünler var. yani "turkcell ürünlerinde geçerli" ibaresi yalan dolan. internet için en fazla haftalık 1gb internet alabiliyorsunuz mesela (12 tl gibi fahiş bi fiyata). diğer internet ürünlerinin hiç birisi yok.

ve en büyük dolandırıcılık ise paranın süresi var. yani 1 ay içerisinde kullanmazsanız geçerliliği sona eriyor.

teşekkürler turkcell. sana güvendiğim için kendimden utandım.
  • rezalet puanım 0/10

gardaş turkcell'e hala guveniyorduysan kendinden utan zaten.
  • bu, bildiğin rezalettir. milyonlarca kullanıcısı var bu operatörün. "turkcell beni sesimden tanır." ben turkcelli bu uyduruk işlerinden...
  • ben hep 100 tl'lik aldığım için rezalet filan değildir. rezalet puanım da 5/10, emek verilmiş. hikaye güzel.
  • adamlar milletin parasini yolmak icin bildigin bul karayi al parayi kalitesinde isler yapiyorlar. bir gsm operatorunun sark kurnazligi pesinde kosmasi kadar utanc verici bir sey yok.
    boyle oyunlara gencler kanmaz ama belli bir yasin uzerindeki, teknoloji ile gec yasinda tanisan kitle cok guzel kanar. utanin be. yasli basli insanlarin parasini dolandirdiginiz icin utanin. ben bu yasimda halen ailemi sizin herhangi bir kampanyanizdan korumaya calisiyorum, ellerindeki iki kurusu calmayin diye, ayiptir be insanlari soktugunuz durum.
    marketing ekiplerine sesleniyorum burdan, bu mobil uygulamayi kim dusunduyse buyuk ihtimal terfi alacak, haram parayla aldiginiz terfilerin keyfini surun, terbiyesizler. doyunca, tiksirinca, çatlayincaya kadar yiyin

rezalet puanim 10/10.
  • dua et tecavüz etmemişler. rezalet puanım 2/10.

(bkz: ensar vakfı)
  • geçmiş zamanda reklamlarıyla, çekim kalitesiyle ve getirdiği yeniliklerle aldığı parayı -türkiye koşullarında- hak eden güzelim turkcell'in kalitesinin ayaklara düştüğünü gösteren rezalettir.
  • beşiktaş'ın göbeğinde, oturduğum evde vodafone çekmediği ve bu durumla ilgilenmedikleri için kızıp turkcell'e geçmiştim. (türk telekom'da çekmiyordu.) bayiden numara taşıma işlemi yaparken paket fiyatlarını görünce ağzım açık kalmıştı. üstüne yemeksepeti, spotify vs. gibi yerlerde de kampanyaları yok. üstüne ensar olayları var. görevli kıza dönüp "evimde vodafone çekse kapınızdan içeri girmezdim" dedim. kız cayma gibi bi opsiyonum olmadığını anlayınca direk net konuşup "biz diğer oparatörlerden geri kaldığımızı kabul ediyoruz hak veriyorum" demişti. turkcell'den kurtulacağım günü iple çekiyorum desem yeridir.
  • bu rezalet degil, senin enayiligindir diyerek 0/10 puan verdigim dolandiriciliktir. hem ustelik koskoca turkcell dururken sana mi inanacagiz? cok begenmiyorsan numarani tasi baska bir sirkete onu kullan.
  • rezalet puanım 2/10

diğer rezaletleri düşününce burda önemli bir durum yok gibi gözüküyor