• lider şanlı sivasspor'umuzun taraftarınında desteği ile muazzam bir skor alarak yerini muhafaza edeceği maç olacaktır, 2-0 inşallah.
  • sivasspor'un şampiyon olmasını can-ı gönülden destekliyorum bir galatasaraylı olarak... aynı desteği kendi şehrinin vermemesi, kendine has bir taraftar grubunun olmaması ne üzücü!

sivas taraftarı, bir bursa, eskişehir taraftarı gibi değil, potansiyeli çok yüksek ama değil! başakşehir kaç sezondur sonunu getiremiyor, neden! aynı şeyin olmaması için tribünler dolup taşmalı.

futbolumuzu üç buçuk büyükler değil yeni şampiyonlar ve güçlü taraftarı olan il takımları geliştirecektir.
  • bol gollü geçeceğini ve başakşehir'in kazanacağını düşündüğüm maç.
    barcelona vari paslar, liverpool vari hucumlarla başakşehir rakibini epey yoracaktır.
    sivasspor hem yorgun, hem önemli eksikleri ve cezalı oyuncuları var.
  • hissedilen sıcaklığın* -20 santigrat derece olduğu şehirde oynanan maç.
    tribünde olmak pek akıl karı iş değil ama sivasın golleri ile ısınmayı bekliyoruz.
  • bir galatasaray'lı olarak sivas'ın şampiyon olmasını istesem de lig son haftalara şampiyonluk iddiasıyla girebileceklerini düşünmüyorum.

anadolu takımları hem psikolojik olarak bu baskıyı kaldıramıyor hem de hakemler göt korkusuyla anadolu takımlarını doğruyor. bu hem sivas hem alanya için geçerli aslında. o nedenle bu akşam sivas'ın galip gelmesi halinde galatasaray'ın şampiyonluk umutları iyice körüklenecektir.

zira fenerbahçe'nin şampiyonluk için ipi çok önceden koparması gerekiyor. son haftalardaki şampiyonluk mücadelesini ne yapıp edip boka batırıyorlar. kaldı ki çok iyi bir görüntü vermiyor oyun olarak

beşiktaş sergen yalçın'a birlikte iyi bir performans yakalasa da, sergen henüz yeni bir teknik adam ve onun da bu mücadeleye geriden gelip ortak olabileceğini sanmıyorum.

başakşehir zaten taraftar desteği olmadan sittin sene şampiyonluk göremez, direkt pas geçiyorum.

geriye trabzon ve galatasaray kalıyor. trabzon bu sene bariz şekilde hükümet destekli. kaldı ki damat kendi ağzıyla itiraf etti perde arkasında nasıl desteklediklerini. ancak galatasaray son haftalara iddialı girdiği taktirde o şampiyonluğu bırakmıyor. geçen sezon pamuklara sardıkları başakşehir'in elinden aldık şampiyonluğu. bu sene aynısını trabzon'a yapacağız.

ben23rsiz.
  • zemin ısıtmanın sadece orta dairede çalıştığı maç.
    edit:@halimetin41 yazara tesekkurler maçtan önce o noktaya serilen branda yüzündendir diye bilgilendirdi.
  • mal gibi sarı top var oyunda. karda belli olmuyor, ne güzel turuncu top vardı zamanında görüyorduk en azından.
  • yerden ısıtma var dediler, sadece orta daire de çalışıyor sanırım. ya neden bir işi tam yapmıyorsunuz arkadaş?

edit: halimetin41 uyardı, maçtan önce sezonun yuvarlak pankartı orada durduğu içindir dedi. doğru da dedi.
  • 30. dakika itibariyle net bir gol pozisyonu olmayan maç.
  • galatasarin juventusla oynadığı erteleme maçını hatırlatmıştır. sahanin bir yeri karli bir yeri daha temizdir. 2. devrede sivas şüphesiz daha avantajlı olacaktir.
hesabın var mı? giriş yap