• clichy topu kucaklayıp eve götürmeye niyetlendi ve var'a bile gidilmedi.

türk futbol tarihinin en kirli sezonlarından biri yaşanıyor.
  • verilmeyen penaltılar konusunda ayhan akman beşiktaşta oynarken kafasına bir tekme yemişti onu birinci sıraya, bugün topu kucaklayıp götüreni de ikinci sıraya koyarım.
  • hakem denen halis sivasspor'u ince ince doğruyor. ortada milyonlarca euroluk bir şampiyonluk pastası var ve bu pastayı sivas'a yedirmeyecekleri o kadar aşikar ki.
  • yerden ısıtma var dediler, sadece orta daire de çalışıyor sanırım. ya neden bir işi tam yapmıyorsunuz arkadaş?

edit: halimetin41 uyardı, maçtan önce sezonun yuvarlak pankartı orada durduğu içindir dedi. doğru da dedi.
  • galatasarin juventusla oynadığı erteleme maçını hatırlatmıştır. sahanin bir yeri karli bir yeri daha temizdir. 2. devrede sivas şüphesiz daha avantajlı olacaktir.
  • sivasin bir penaltı pozisyonu vardı, basaksehirli bir oyuncu top koltuk altına sıkışmış halde kornere çıktı gibi gördüm ama tekrar vermedi tv yanlismi gördüm acaba?
    edit:şimdi netten bulup baktım buna ayaktan geldi penaltı değil diyen net futboldan anlamıyor küfür edenler ise bildigin ruh hastası. biraz mantıklı olun yahu adam bir metreye yakın top koltuk altinda kayıyor gözünüz görmüyormu temas değil bu çarpma da değil delirmeyin insanida delirtmeyin.
  • kaç haftadır doğranıyor sivas. yazacağım bu kadar. bu lig bir kelimeyi daha haketmiyor çünkü.
  • burada penaltı değil diyenler harbi mal. tamam kabul ediyorum top vücuttan sekip ele gitmiş olabilir ama oyuncu elini hiçbir şekilde çekmiyor. elini kaçırma gibi bir çabası yok. toplu sıkışmış halde 2 metre yol aldı adam. o zaman şöyle yapsın vücuttan gelen topu koltuğun altına sıkıştırıp diğer kaleye kadar gitsin. gol olunca kimsede itiraz edemez.
  • penaltı pozisyonunda penaltı yok deyip burda kural kitabını açanlar, aynı pozisyon kendi tuttuğu takıma olsa penaltı diye öküz gibi böğürürler.
    türkiye'deki taraftar vizyonu işte bu. karşı tarafa olursa her kural işler, kendi takımına olursa olmaz.
hesabın var mı? giriş yap