şükela:  tümü | bugün
 • eskiden belediyespordu herkes nefret ederdi kan kusardı belediyenin imkanları kullanılırdı. birdenbire başakşehir oldu kimseciklerin sesi çıkmaz oldu. yakında sempatik bile olur kimbilir.
 • lider şanlı sivasspor'umuzun taraftarınında desteği ile muazzam bir skor alarak yerini muhafaza edeceği maç olacaktır, 2-0 inşallah.
 • sivas bu 11 le zor kazanır, tahminin 1.5 alt.
 • sivasspor'un şampiyon olmasını can-ı gönülden destekliyorum bir galatasaraylı olarak... aynı desteği kendi şehrinin vermemesi, kendine has bir taraftar grubunun olmaması ne üzücü!

  sivas taraftarı, bir bursa, eskişehir taraftarı gibi değil, potansiyeli çok yüksek ama değil! başakşehir kaç sezondur sonunu getiremiyor, neden! aynı şeyin olmaması için tribünler dolup taşmalı.

  futbolumuzu üç buçuk büyükler değil yeni şampiyonlar ve güçlü taraftarı olan il takımları geliştirecektir.
 • bol gollü geçeceğini ve başakşehir'in kazanacağını düşündüğüm maç.
  barcelona vari paslar, liverpool vari hucumlarla başakşehir rakibini epey yoracaktır.
  sivasspor hem yorgun, hem önemli eksikleri ve cezalı oyuncuları var.
 • şanlı sivassporumuzun galibiyetine 5 tl bastığım maç.
 • maçın başında başakşehir'in penaltıyı yediler. ha bir de eskiden kar yağdığında kırmızı top olurdu onu da değiştirdiniz sarı top yaptınız top karlı bölgeye geldiğinde görcez diye ekran başında göbeğimiz çatlıyor. tebrikler basiretsizler.

  edit: sivas'ın da penaltıyı yediler.
 • bir galatasaray'lı olarak sivas'ın şampiyon olmasını istesem de lig son haftalara şampiyonluk iddiasıyla girebileceklerini düşünmüyorum.

  anadolu takımları hem psikolojik olarak bu baskıyı kaldıramıyor hem de hakemler göt korkusuyla anadolu takımlarını doğruyor. bu hem sivas hem alanya için geçerli aslında. o nedenle bu akşam sivas'ın galip gelmesi halinde galatasaray'ın şampiyonluk umutları iyice körüklenecektir.

  zira fenerbahçe'nin şampiyonluk için ipi çok önceden koparması gerekiyor. son haftalardaki şampiyonluk mücadelesini ne yapıp edip boka batırıyorlar. kaldı ki çok iyi bir görüntü vermiyor oyun olarak

  beşiktaş sergen yalçın'a birlikte iyi bir performans yakalasa da, sergen henüz yeni bir teknik adam ve onun da bu mücadeleye geriden gelip ortak olabileceğini sanmıyorum.

  başakşehir zaten taraftar desteği olmadan sittin sene şampiyonluk göremez, direkt pas geçiyorum.

  geriye trabzon ve galatasaray kalıyor. trabzon bu sene bariz şekilde hükümet destekli. kaldı ki damat kendi ağzıyla itiraf etti perde arkasında nasıl desteklediklerini. ancak galatasaray son haftalara iddialı girdiği taktirde o şampiyonluğu bırakmıyor. geçen sezon pamuklara sardıkları başakşehir'in elinden aldık şampiyonluğu. bu sene aynısını trabzon'a yapacağız.

  ben23rsiz.
 • zemin ısıtmanın sadece orta dairede çalıştığı maç.
  edit:@halimetin41 yazara tesekkurler maçtan önce o noktaya serilen branda yüzündendir diye bilgilendirdi.
 • mal gibi sarı top var oyunda. karda belli olmuyor, ne güzel turuncu top vardı zamanında görüyorduk en azından.