şükela:  tümü | bugün
  • gelmiş 2 trabzonlu ifab kuralı felan yazıyor
    dünkü trabzona verilen penaltıyı görünce gülüyorum
  • clichy alenen topu kolunun altında taşıyarak eyyamda nirvanaya ulaştı ama hakem tereddüt etmeden korner verdi. yatacak yerin yok halis özkahya.
  • dün fener nasıl sahipsiz olduğu için doğrandıysa bugün de sivas doğranmıştır. gümüşdağ, abdurrahim, damat derken olan herzamanki gibi sahipsize oluyor tüm ortadoğu ülkelerinde olduğu gibi
  • rize bir başakşehir iki. kalleş köpekler puanlarımızı yediler. zahmet edip var’a bile gitmedi hakem. net penaltıydı. buna da çalmayıp neye çalacaksınız şerefsizler. -18 hissedilen havada gitmişiz takımımızı desteklemeye yönetim çıkıp itiraz etmiyor. mecnun başkan nerde? neden çıkıp takıma sahip çıkmıyor. hem türkiye kupası maç tarih ve saatleriyle, hem de hakemlerle açıkca doğranıyoruz. çıkın tepki verin lan. susmayın artık. sahip çıkın.
  • türk futbolundan tiksindirmek için izlenebilecek maç olmuştur. oynanandan bahsetmiyorum kararlardan bahsediyorum. topu karpuz gibi kolunun altında taşımaya penaltı verilmeyecekse vara gidilmeyecekse boşuna para verip maç izlemeye de gerek yok artık.
  • penaltı pozisyonunda penaltı yok deyip burda kural kitabını açanlar, aynı pozisyon kendi tuttuğu takıma olsa penaltı diye öküz gibi böğürürler.
    türkiye'deki taraftar vizyonu işte bu. karşı tarafa olursa her kural işler, kendi takımına olursa olmaz.
  • dogru dürüst pozisyonu olmayan, sansa bala gol atan ve hakemin desteğiyle anca beraberligi çıkarabilen takımın hocasinin "hakem takdir hakkını, sivasspor'dan yana kullandi" dediği maç. sadece penaltı, ne kullanıldığı sorusunu kafalara getirir? abicim kac pozisyonda sizin lehinize karar verildi. bari böyle bir cümle sarf etmeyin. yaziktir yahu.
  • sivasspor'un buz gibi penaltısının verilmediği tsl maçı.

koltuk altı

edit: cahillik zor zanaat, pozisyon degişen kurallar nedeniyle penalti degilmiş.
  • spor yazarı kemal belgin geçenlerde "rıza çalımbay hoca,hangi takıma gittiyse 15 ila 20 hafta iyi gidiyor, sonra fren yapıp düşüşe geçiyor " demişti, dediği de tuttu.
  • şu pozisyona penaltı değil diyendır gözlerini beş defa kontrol ettirsin top başakşehirli oyuncudan değil en son tekrar yasin’in ayağından sekerek kola gidiyor. yani bileli anlatır gibi anlatayım yasin vurduktan sonra başakşehirli oyuncuya çarpıp tekrar yasin’in ayağından sekerek kol teması var. kitapçığı okuyup buraya penaltı değil yazan mallara duyurulur.