• rte'nin bütün yancılarının olduğu yerde senin ne işin var başkanım oldu mu şimdi?

bir de yalakalarla poz vermişsin. mazeret bildirip gitmeseydin keşke.

https://twitter.com/…mtr/status/1016342669365260288

not: asla gitmesin diyen yok ama şu boş beleş tayfayla aynı mekanda bulunmasaydı iyiydi.
  • yanındaki kişi ile iyi bir ikili olmuşlar.
  • karsisinda kim oldugu farketmeksizin cumhurbaskani gorunce eli ayagi titreyecek tipler, ulkenin en buyuk sirketinin sahibinin bu davete icabet etmeyecegini dusunuyorlar.

sanki ali koc fenerbahce ile varoldu.

sozluk ciddi anlamda gerizekali yuvasi oldu.

tanim editi: koc holding yonetim kurulu baskan vekili ve fenerbahce spor kulubu baskani ali koc’un medeni bir insanda bulunmasi gereken ozellik olan nezaket kurali geregi daveti karsiliksiz birakmamasi olayi.
  • hepsi aynı tastan yemek yiyen garibanlardır, pastadan pay almaya çalışan şirket elemanıdır.
  • fenerle uğraş siyasetle değil ali koç !
  • beşiktaşlıyım ama at siki ile resimine ben bile sinirlendim
  • ütopyalar güzeldir.
  • arkadaş, adam, istemeyerek, mecburiyetten geldim mesajı vermek için nal kadar atatürk rozeti takmış, bunu görün bari; yeni meşruti düzende böyle bir kurumun başında olup da ben seni tanımıyorum deme imkanın yok, kaldı ki fenerbahçe taraftarı arasında (tıpkı diğer kulüpler gibi) erdogan'a oy vermiş bir yığın insan var; onları da mı görmezden gelsin?
  • ali koc fenerbahce baskani sifatiyla mi davet edilmis yoksa koc holding yonetim kurulu baskani (vekili) olarak mi?
  • hayır yani kim gidecek,adam kapitalin bır numarası ülke içinde veniye gitmişmiş.siz yine de bir che yaratmaya devam edin.çocuklar elitistiniz ve sizden olmadığı için tayyiple avanesine ayar oluyorsunuz.sistemle sorununuz yok.
hesabın var mı? giriş yap