şükela:  tümü | bugün
  • sabah 04.15 civarında tuhaf bir şekilde uyandım ve o sıra, ezan sesini duymaya başladım. kendi açımdan gayet normal bir şey gibi düşünürken, twitter'da şu paylaşımı görmemle birlikte bir irkilme oldu. birçok kişi bunu aynı anda yaşamış. (bkz: quantum leap) denilen manyetik kaymaya denk gelmişiz.

sonuçları ne olacak bakalım göreceğiz.

edit: ya beyler - bayanlar / kadınlar; benim de inandığım yoktur böyle şeylere normalde, sadece aynı şeyleri farklı kişilerin de yaşadığını görünce ister istemez tuhaf geldi. kimileri açıklamasını da yapmış bu işin mevcut tarihlerle alakalı.

yoksa o saatte osura osura uyuyan milyonların olduğunu da (bkz: 80 milyon bizi izliyor) biliyoruz elbette :)

"kayma" deyince size geldim, belki bu işi yorumlayacak birileri vardır diye :)
  • benim de şahit olduğum olay. minnoş çakralarım ışıklar içinde uyumlandı, enerjim dinginlendi, auralarım falan titreşti.
  • bende bir sorun var sanırım ya da manyetiğim çoktan kaymış.
  • haydaa.

lan gecenin 4'ünde martı bağırışlarıyla uyandım.

gece gece martılar niye bağırıyor amk dedim.

edit: martılar çatıya yuva yapmış amk. hala bağırıyorlar.
  • gece saat 4:45'de çişe kalktım martılar deli gibi bağırıyordu. ama onlar martı o saatte hep bağırıyor.
  • twitter'da konuşulan olay 1 gün öncesine ait olduğu için bugüne uyarlanması anlamsız olan iddia.

hava sıcak olduğu için uykuları çok bölünüyor gençlerin. olay bu.
  • fizikçi olarak söyleyim quantumu öylemuzaktan dillendirme gel yakından bak ağzına birdaha almazsın
  • ciddi ciddi böyle şeylere inanan insanları gördükçe sasagds neyse bir şey demiyorum.

buna inananlar cinlere, perilere, tek boynuzlu atlara bile inanır.

sayın astral seyahatçi, cinci, büyücü arkadaşlar tamam yaşadığımız dünya gerçekleri acı ve sıkıcı. bizde bu dünyanın acı gerçeklerinden sıyrılmak istiyoruz pembe yalanlara inanmak, cennet ve cehennemin gerçek olabileceğini kabullenmeye çalışıyoruz ama o kadar da fazla uçmayın.
    maalesef bu anasını siktiğimin dünyası bu kadar net ve yüzeysel, asla doğa üstü diye bir şey yok, mucizeler yok sadece, sadece 5 duyu organınızla hissedebileceğiniz gerçekler var. bu gerçekleri kabullenebilirseniz hayatı olduğu gibi görmeye başlarsanız belki o zaman mutluluğun anahtarını elde edebilirsiniz.

hayal kurun kurmayın demiyorum ama ölçülü olun.
  • allah kaydırmasın
  • evet yeni bir güncelleme gelmiş artık burnuma çift tıklamayla hemen uykuya dalabiliyorum ama artık enerjim çok çabuk tükeniyor. önceki versiyona dönüş yolunu bile