şükela:  tümü | bugün
  • 9 temmuz 2018 pazartesi akşam saat 21.40 civarı gerçekleşen olay. farklı bir firma ile giresun'dan istanbul'a seyahat ederken terme'de zorlu tesislerinde mola verdik. tesise hızlı bir şekilde giren 34 yk 5082 plakalı metro turizm'e ait otobüs yerde yatan köpeği ezdi. kaza anını görmedik ancak köpeğin çığlıklarına koştuk. görenler otobüsün köpeği farkettikten sonra durmadığını ve ikinci kez ezdiğini söylediler. belinde ciddi bir yarası ve kanaması vardı. birkaç kişi yakınlardaki veterinerleri aradı ancak hepsi kapalı, ulaşılamıyordu. jandarmayı arayıp şikayet ettik plakayı verip, gülerek dalga geçtiler. otobüslerin hareket etmesi nedeniyle kalabalık dağıldı. özel aracıyla gelen bir kadın köpeğin başında bekleyeceğini söylemişti. biz de ayrılmak zorunda kaldık ancak eğer o kişi buraları okuyorsa köpeğin durumundan haberdar etsin.

şoförün yaptığının yanına kâr kalacağını biliyorum ancak metro turizm'i kullanmamanız için bir neden daha vermek istedim. olayın sosyal medya'da duyulması konusunda umutsuzum ancak sadece sözlükten bile olsa birileri bilsin istedim. en son çare olarak bile bu firmayı kullanmayın!
  • allah belalarını versin. gerekli şikayeti yapalım ve artık metro turizm boykotunu gündeme getirmenin zamanı geldi.
  • pardon, bu kaçıncı metro rezaleti? saymayı bırakıyor insan bir süre sonra.
  • metro otobüslerinin sahibi yandaş olduğu için yaptıkları tüm işler diğer yandaş firmaların işlerine benzer. malzemeden çalan inşaat firmaları gibi... onlar için can önemli değildir kazandıkları paradan.
  • up up
  • alçaklıkta sınır tanımayan firma... kullanmayın lan bu firmayı!!!!